Reklama

1 procent dla chorej Madzi

Opublikowano:
Autor:

1 procent dla chorej Madzi - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Aktualności Rodzice chorej Madzi proszą ludzi dobrej woli o przekazywanie 1% podatku na rzecz ich chorej córki. Madzia urodziła się 22 kwietnia 2016 roku. Bardzo jej się spieszyło na ten świat, bo urodziła się 11 tygodni przed wyznaczonym terminem. Wcześniactwo i bezwodzie spowodowały niedorozwinięcie płuc, co z kolei skutkuje ciężką dysplazją oskrzelowo-płucną, tętniczym nadciśnieniem płucnym i zespołem zaburzeń oddychania. - Nasza córeczka jest po zabiegu tracheotomii. Jest bardzo radosną i kontaktową dziewczynką, wymaga jednak ogromnego wsparcia z naszej strony, ponieważ rozpoznane choroby mogą spowodować narastającą niewydolność krążeniowo-oddechową i realnie zagrażają życiu naszego maluszka – mówi pani Ewa, mama Madzi.

Po ponad 9 miesiącach spędzonych w szpitalu, Madzia nareszcie wróciła do domu, rodziców i starszej siostry. Mieszkanie zmieniło się w oddział intensywnej terapii, gdzie za „dekoracje” służą – respirator, koncentrator tlenu, pulsokymetr itp. 

Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na środki niezbędne do pielęgnacji, tracheotomii, leki oraz przenośny koncentrator tlenu.

Jak można pomóc?

To proste. W swoim zeznaniu podatkowym należy podać nr KRS 0000191989, a także w rubryce „cel szczegółowy” wpisać - Magdalena Kaźmierska.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE