Reklama

200 traktorów zablokuje drogi. Rolnicy szykują wielki protest

Opublikowano:
Autor:

200 traktorów zablokuje drogi. Rolnicy szykują wielki protest - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Aktualności Już w tę środę odbędzie się wielki protest rolników, który będzie wiązał się z równie wielkimi utrudnieniami w ruchu. Na ulice ma wyjechać nawet 200 ciągników.

Informację o proteście podały władze gminy Łęczyca. Rolnicy zapowiadają blokadę skrzyżowania Dróg Krajowych 91 i 60. Blokada będzie polegać na przejeździe traktorów i innych maszyn rolniczych. Protest ma trwać cały dzień – od godz. 8 do godz. 20. Przejazd będzie zabezpieczać policja.

- Kolumna składająca się z 200 pojazdów, w tym ciągników rolniczych wyruszy z Topoli Szlacheckiej w kierunku Topoli Królewskiej. Następnie drogą K-91 kolumna będzie przemieszczać się do ronda w Emilii gm. Zgierz i z powrotem do Topoli Królewskiej, w rejon skrzyżowania z drogą K-60. Celem zgromadzenia jest przekazanie problemów dotyczących rolnictwa. Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie bezpieczeństwa - informuje asp. Mariusz Kowalski z KPP Łęczyca.

Jak mówią rolnicy, ich protest ma zwrócić uwagę rządzących na problem niekontrolowanego importu do Polski warzyw, zbóż i mięsa z zagranicy.

 fot. internet, poglądowe

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE