Reklama

25. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Łęczycy

Opublikowano:
Autor:

25. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Łęczycy - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Aktualności 15 stycznia (niedziela) odbędzie się już 25. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jak co roku biorą udział 2 sztaby z naszej okolicy pierwszy to sztab przy Urzędzie Miasta, którym dowodzi pani Agnieszka Olczyk, zaś drugi z Zespołu Szkół im. Jadwigi Grodzkiej w Łęczycy który nadzoruje pani Bogumiła Sadokierska.Jest łącznie aż 160 osób z 2 sztabów. W tym roku w Łęczycy odbędzie się wiele atrakcji. Między innymi będą liczne koncerty takich zespołów jak Zaraz, Gold, Lancet, NeoDance, Lift, Pierożki. (15:00-20:00). Zbiórka na terenie miasta będzie trwała od godz. 8-20.Podczas 25. finału WOŚP w Łęczycy nie zabraknie też orkiestrowych licytacji! Między godz. 18.00 a 20.00 na Placu Kościuszki będzie można zakupić finałowe gadżety przekazane przez Jurka Owsiaka. Może chcielibyście mieć w swojej kolekcji koszulkę z logo 25. Finału, a tym samym wspomóc zaplanowane przez Fundację WOŚP zakupy sprzętu medycznego? Może nie posiadacie jeszcze prawa jazdy kat. B i potrzebujecie kursu, na którym zdobędziecie konieczną wiedzę i umiejętności, by uzyskać uprawnienia kierowcy? A może wybierzecie się we dwoje do Kina Górnik na seans filmowy? To tylko niektóre z atrakcji!

Agnieszka Olczyk liderka sztabu Urzędu Miasta jest zadowolona z przebiegu organizacji Finału i podkreśla ogromną życzliwość wspomagających ludzi. 

- Przygotowania idą bardzo dobrze, każdy nam pomaga i robi to z ogromną chęcią. Na tę chwilę mogę jedynie dziękować za wspaniałą pomoc i życzliwość ze strony ludzi – mówi. 

Połączone sztaby łęczyckiego WOŚP-u zapraszają również mieszkańców na:

- Darmowe lodowisko w godz. 11:00-12:00
- Turniej dla przedszkolaków w SP4
- Zawody w piłkę nożną dla dziewczyn na Hali Sportowej w Łęczycy
- Pokaz trampolin w porozumieniu z Łęczycką siłownią OLYMPIA w Zespole Szkół im. Jadwigi Grodzkiej
- Zwiedzanie więzienia łęczyckiego, dzięki uprzejmości Starosty Powiatu łęczyckiego około godz. 12:00-15:00
- Darmową wojskową grochówkę i wiele innych smakołyków
- 12.00 - 13.30 Park Miejski Zmagania Rodzinne - Kocoń - Gabryjelski
- 14.00 - 1 Bieg Diabetyka "Kilometr od Cukrzycy"- Nagroda niespodzianka 3 szt. Powiatowe Stowarzyszenie Diabetyków -  Z. Kocoń, Paweł Kacprzak

ZAPRASZAMY RÓWNIEŻ NA GRUPOWE ZDJĘCIE NA LODOWISKU O GODZ. 12:00!

O 20:00 jak co roku będziemy podziwiać światełko do nieba.

Jeżeli ktoś chce wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, może zgłosić się do liderek sztabów. Każda forma pomocy jest mile widziana. 

Agnieszka Olczyk – 508 273 693

Bogumiła Sadokierska – 602 583 615

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE