Reklama

„Akcja MIŚ” powoli dobiega końca. Chętni wciąż mogą pomóc

Opublikowano:
Autor:

„Akcja MIŚ” powoli dobiega końca. Chętni wciąż mogą pomóc - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Aktualności W powiecie łęczyckim po raz pierwszy – trwa „Akcja MIŚ”, której celem jest zebranie, a następnie przekazanie darów najbiedniejszym dzieciom. Za akcją stoi krośniewicki radny Tomasz Walczewski, który już po raz szósty w powiecie kutnowskim organizuje taką zbiórkę. Koordynatorem na powiat łęczycki jest Krystian Wandachowicz, który przyznaje, że debiut akcji w naszym rejonie zaskoczył go bardzo pozytywnie. 

- Tegoroczna Akcja Miś dobiega końca. Po raz pierwszy zbiórka miała miejsce w powiecie łęczyckim i jestem wynikami bardzo pozytywnie zaskoczony. Duża tu zasługa Szkoły Podstawowej w Sobótce Starej gdzie zbiórka przyniosła najwięcej rzeczy za co bardzo dziękuję pani dyrektor, nauczycielom, rodzicom i dzieciom. Mam również nadzieję że z roku na rok będzie coraz lepiej – mówi łęczycki koordynator. 

My przypominamy, że akcja trwa do 14 stycznia, więc chętni zainteresowani wsparciem najmłodszych mogą zgłaszać się do Krystiana Wandachowicza mailowo: wandachowiczkrystian@gmail.com

lub telefonicznie: 533 969 006

W drugiej połowie miesiąca organizatorzy po podliczeniu i posortowaniu zebranych rzeczy, przekażą zebrane dary dzieciom. 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE