Reklama

[AKTUALNE WYNIKI WYBORÓW] W Łęczycy wygrywa PiS

Opublikowano:
Autor:

[AKTUALNE WYNIKI WYBORÓW] W Łęczycy wygrywa PiS - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Aktualności Znane są już wyniki wyborów parlamentarnych, które przeprowadzono na terenie miasta Łęczyca. Zwycięskie okazało się Prawo i Sprawiedliwość. Natomiast w przeciwieństwie do wyników sondażowych, Platforma Obywatelska przegrała na terenie naszego miasta niewielką różnicą głosów.Według wstępnych informacji PiS zdobędzie 7 mandatów, Platforma Obywatelska - 2, .Nowoczesna - 1, Kukiz'15 -  1, PSL - 1. Do sejmu dostaną się więc Witold Waszczykowski, Piotr Polak, Grzegorz Schreiber, Marek Matuszewski, Beata Mateusiak-Pielucha, Tadeusza Woźniak, Łukasz Rzepecki (wszyscy KW PiS) oraz Cezary Tomczyk, Agnieszka Hanajczyk, Artur Dunin (PO), Tomasz Rzymkowski (Kukiz '15) i Paweł Bejda (PSL).W załączniku protoków z ostatecznymi wynikami naszego okręgu wyborczego. W rozwinięciu przedstawiamy szczegółowe wyniki głosowania na terenie miasta Łęczyca.

Oficjalnie największym zaufaniem mieszkańców Łęczycy mogą poszczycić się z kolei Witold Waszczykowski (PiS) - 523 głosy, Paweł Kulesza (PO) - 515 głosów, Cezary Tomczyk (PO) - 369 głosy, Agnieszka Hanajczyk (PO) - 328 głosy, Cezary Olejniczak (SLD) - 315 głosów, Grzegorz Schreiber (PiS) - 294 głosy, Michał Pacholski (PSL) - 250 głosów i Marek Matuszewski (PiS) - 201 głosów.

1. Prawo i Sprawiedliwość – 1653 głosy
2. Platforma Obywatelska – 1606 głosów
3. Zjednoczona Lewica – 561 głosów
4. Kukiz ’15 – 432 głosy
5. Nowoczesna Ryszarda Petru – 370 głosów
6. Polskie Stronnictwo Ludowe – 354 głosy
7. KORWIN – 256 głosy
8. Partia Razem – 193 głosy
9. KWW Zbigniewa Stonogi – 33 głosy
10. KW Grzegorza Brauna „Szczęść Boże” – 11 głosów
11. Samoobrona – 8

W wyścigu o mandat senatorski, na terenie miasta Łęczyca, najlepszy okazał się Przemysław Błaszczyk.

1. Błaszczyk Jacek Przemysław – 2123 głosy
2. Zakrzewska Danuta Ewa – 2058 głosów
3. Pigłowski Dariusz Andrzej – 913 głosów
4. Gajda Tadeusz Stanisław – 366 głosów

Z łęczycan ubiegających się o mandat poselski, którzy mogą mieć największe szanse na uzyskanie mandatów, poszczególne wyniki uzyskali:

1. Kulesza Paweł (Platforma Obywatelska) – 515 głosów
2. Pacholski Michał (Polskie Stronnictwo Ludowe) – 250 głosów
3. Dudkiewicz Beata (Nowoczesna Ryszarda Petru) – 96 głosów

Uprawnionych do głosowania było 11774 mieszkańców. Głosów ważnych oddano 5477.

Dwie największe partie zdobyły w Łęczycy:

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

  1. Witold Waszczykowski, parlamentarzysta, Warszawa-Wesoła, Członek partii Prawo i Sprawiedliwość - 523
  2. Grzegorz Schreiber, parlamentarzysta, Zduńska Wola, Członek partii Prawo i Sprawiedliwość - 294
  3. Beata Mateusiak-Pielucha, pracownik samorządowy, Posmykowizna, Członek partii Prawo i Sprawiedliwość - 47
  4. Tadeusz Woźniak, historyk, Mieczysławów, Członek partii Solidarna Polska - 111
  5. Marek Matuszewski, parlamentarzysta, Zgierz, Członek partii Prawo i Sprawiedliwość - 201
  6. Piotr Polak, rolnik, Grabinka, Członek partii Prawo i Sprawiedliwość - 58
  7. Krzysztof Ciebiada, technik mechanik, Pabianice, Członek partii Prawo i Sprawiedliwość - 19
  8. Łukasz Rzepecki, samorządowiec, Łódź, Członek partii Prawo i Sprawiedliwość – 175
  9. Jolanta Śmiałek, nauczyciel, Kutno, Nie należy do partii politycznej - 31
  10. Wieńczysław Kaźmierczak, lekarz medycyny, Poddębice, Członek partii Prawo i Sprawiedliwość - 32
  11. Paweł Rychlik, farmaceuta, Wieluń, Członek partii Prawo i Sprawiedliwość - 12
  12. Katarzyna Paprota, logopeda, Złoczew, Członek partii Prawo i Sprawiedliwość - 8
  13. Andrzej Śniegula, rolnik, Wróblew, Nie należy do partii politycznej – 6
  14. Anna Dyrgoń-Białowąs, politolog, Opiesin, Nie należy do partii politycznej - 10
  15. Konrad Kłopotowski, specjalista do spraw integracji europejskiej, Kutno, Członek partii Prawo i Sprawiedliwość - 9
  16. Sylwia Prażnowska, pracownik biurowy, Władysławów, Członek partii Prawo i Sprawiedliwość - 14
  17. Marek Znyk, ekonomista, Bąków Dolny, Nie należy do partii politycznej - 7
  18. Sylwia Wrzała, ekonomista, Wierzchlas, Członek partii Prawo i Sprawiedliwość - 5
  19. Marek Drabik, nauczyciel, Tomczyce, Członek partii Prawica Rzeczypospolitej - 4
  20. Piotr Zalewski, rolnik, Stare Piaski, Członek partii Prawo i Sprawiedliwość - 12
  21. Elżbieta Henke, urzędnik, Łask, Członek partii Prawo i Sprawiedliwość - 12
  22. Joanna Kochańska, pedagog, Cedrowice Parcela, Członek partii Prawo i Sprawiedliwość - 34
  23. Ewa Szczepańczyk, socjolog, Dobroń, Członek partii Prawo i Sprawiedliwość - 4
  24. Michał Krzak, lekarz dentysta, Lututów, Członek partii Prawo i Sprawiedliwość - 25
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP

  1. Cezary Tomczyk, politolog, Sieradz, Członek partii Platforma Obywatelska RP - 369
  2. Agnieszka Hanajczyk, prawnik, Bełdów, Członek partii Platforma Obywatelska RP - 328
  3. Witold Stępień, inżynier elektronik, Konstantynów Łódzki, Członek partii Platforma Obywatelska RP - 83
  4. Jacek Sikora, menedżer, Kutno, Nie należy do partii politycznej - 47
  5. Iwona Szkopińska, pracownik samorządowy Wieruszów, Nie należy do partii politycznej - 11
  6. Kamil Sobol, nauczyciel, Łowicz, Członek partii Platforma Obywatelska RP - 35
  7. Marcel Jarosławski, pracownik organizacji pozarządowej, Zduńska Wola, Członek partii Platforma Obywatelska RP - 9
  8. Piotr Majer, administratywista, Łódź, Członek partii Platforma Obywatelska RP - 9
  9. Bartłomiej, Bartos, prawnik, Kraszkowice, Nie należy do partii politycznej - 4
  10. Marek Krawczyk, nauczyciel, Łask, Członek partii Platforma Obywatelska RP - 12
  11. Tomasz Borgul, przedsiębiorca, Działoszyn, Członek partii Platforma Obywatelska RP - 0
  12. Paweł Kulesza, nauczyciel, Łęczyca, Członek partii Platforma Obywatelska RP - 515
  13. Arkadiusz Jaksa, geograf, Piątkowisko, Członek partii Platforma Obywatelska RP - 5
  14. Edyta Strumian, nauczyciel,Głowno, Członek partii Platforma Obywatelska RP - 5
  15. Paweł Urbaniak, inżynier budownictwa, Kutno, Nie należy do partii politycznej - 4
  16. Ada Heichman, informatyk, Łowicz, Członek partii Platforma Obywatelska RP - 1
  17. Sławomira Marczak, nauczyciel, Marżynek, Nie należy do partii politycznej - 10
  18. Ewa Baumann, nauczyciel, Warta, Nie należy do partii politycznej - 4
  19. Bogusława Kołodziejczak, księgowa, Kutno, Nie należy do partii politycznej - 5
  20. Bogusława Bereżewska, rejestratorka medyczna, Bratoszewice, Członek partii Platforma Obywatelska RP - 4
  21. Robert Majczyk, nauczyciel, Widawa, Członek partii Platforma Obywatelska RP - 3
  22. Monika Pawlak-Szpotan, politolog, Nowa Gadka, Członek partii Platforma Obywatelska RP - 8
  23. Justyna Pałka, nauczyciel, Złoczew, Członek partii Platforma Obywatelska RP - 15
  24. Artur Dunin, geodeta, Zgierz, Członek partii Platforma Obywatelska RP - 120
Komitet Wyborczy Partia Razem

  1. Mateusz Mirys, projektant grafiki, Zgierz, Członek partii Partia Razem - 77
  2. Marta Kromkowska, specjalista do spraw sprzedaży, Warszawa, Członek partii Partia Razem - 26
  3. Jakub Klimczak, kierownik hostelu, Łódź, Członek partii Partia Razem - 11
  4. Justyna Goliszewska, szef kuchni, Łódź, Członek partii Partia Razem - 13
  5. Przemysław Dobrowolski, agent ubezpieczeniowy, Łódź, Nie należy do partii politycznej - 11
  6. Zuzanna Woyda, pedagog, Warszawa, Członek partii Partia Razem - 4
  7. Sylwester Głowacki, bloger, Anielin Swędowski, Członek partii Partia Razem - 4
  8. Aleksandra Sontowska, specjalista do spraw sprzedaży, Piaseczno, Członek partii Partia Razem - 1
  9. Krzysztof Litwinowicz, psycholog, Łódź, Członek partii Partia Razem - 4
  10. Olga Żukowicz, psycholog, Łódź, Nie należy do partii politycznej - 3
  11. Karol Maślanka, nauczyciel informatyki, Toporów, Członek partii Partia Razem - 5
  12. Katarzyna Wieczorek, bibliotekarz, Warszawa, Członek partii Partia Razem - 9
  13. Hubert Korczyc, korektor tekstu, Bukowiec, Członek partii Partia Razem - 4
  14. Ewelina Wójcikowska, analityk biznesowy, Kobylnica, Nie należy do partii politycznej - 21
Komitet Wyborczy KORWiN

  1. Waldemar Utecht, przedsiębiorca, Sieradz, Członek partii KORWiN - 77
  2. Magdalena Gapińska, nie pracuje, Chropy, Członek partii KORWiN - 10
  3. Bolesław Ejsmont, przedsiębiorca, Okup Mały, Członek partii KORWiN - 7
  4. Krystian Wandachowicz, student, Odechów, Członek partii KORWiN - 31
  5. Mariusz Kacperowski, przedsiębiorca, Zduńska Wola, Członek partii KORWiN - 6
  6. Łukasz Ożadowicz, informatyk, Poddębice, Członek partii KORWiN - 8
  7. Katarzyna Włodarczyk, przedsiębiorca, Rakowice, Nie należy do partii politycznej - 1
  8. Marta Boczkowska-Lesiak, technik administracji, Łęczyca, Nie należy do partii politycznej - 18
  9. Adam Wolniewicz, handlowiec, Pabianice, Członek partii KORWiN - 3
  10. Piotr Szoszkiewicz, instruktor pływania, Ozorków, Nie należy do partii politycznej - 3
  11. Łukasz Ruszkowski, student, Grabów, Nie należy do partii politycznej - 16
  12. Robert Jabłoński, automatyk elektryk, Łask, Nie należy do partii politycznej - 12
  13. Bartłomiej Piaskowski, handlowiec, Sieradz, Nie należy do partii politycznej - 2
  14. Żaneta Nochowicz, kierownik produkcji, Pabianice, Nie należy do partii politycznej - 2
  15. Magdalena Stefańska, przedsiębiorca, Słomków Mokry, Nie należy do partii politycznej - 0
  16. Michał Jabłoński, grafik komputerowy, Łęczyca, Członek partii KORWiN - 30
  17. Mateusz Borowski, przedsiębiorca, Łask, Nie należy do partii politycznej - 5
  18. Aleksandra Stos, student, Łask, Nie należy do partii politycznej - 1
  19. Julia Gamalczyk, student, Uniejów, Nie należy do partii politycznej - 1
  20. Wojciech Nowojewski, student, Wieluń, Nie należy do partii politycznej - 2
  21. Angelika Jurczak, handlowiec, Łubna Jakusy, Nie należy do partii politycznej - 3
  22. Magdalena Bednarek, handlowiec, Pabianice, Nie należy do partii politycznej - 7
  23. Artur Marczak, specjalista ds. planowania, Sieradz, Nie należy do partii politycznej - 9
  24. Zbigniew Osiewała, policjant, Sieradz, Członek partii KORWiN - 2
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

  1. Paweł Bejda, pracownik administracji samorządowej, Łowicz, Członek partii PSL - 40
  2. Elżbieta Nawrocka, technolog żywności, Wieruszów, Członek partii PSL - 8
  3. Cezary Gabryjączyk, ekonomista, Gorczyn, Członek partii PSL - 3
  4. Michał Pacholski, geodeta, Łęczyca, Członek partii PSL - 250
  5. Andrzej Górczyński, rolnik - ekonomista, Wola Kałkowa, Nie należy do partii politycznej - 3
  6. Marek Kapica, rolnik, Biesiec, Nie należy do partii politycznej - 0
  7. Andrzej Chowis, pracownik samorządowy, Ostrówek, Nie należy do partii politycznej - 0
  8. Tadeusz Ślusarek, pracownik samorządowy, Radoszewice, Członek partii PSL - 7
  9. Sławomierz Janiszewski, adwokat, Zgierz, Członek partii PSL - 1
  10. Zbigniew Stasiak, ekonomista, Żytowice, Członek partii PSL - 0
  11. Artur Ławniczak, pracownik samorządowy, Zduńska Wola, Członek partii PSL - 0
  12. Justyna Jasińska, rolnik, Kołomia, Członek partii PSL - 4
  13. Lidia Elert, menedżer, Ozorków, Nie należy do partii politycznej - 3
  14. Małgorzata Gabryelczak, ekonomista, Pokrzywnica, Członek partii PSL - 13
  15. Zofia Rogowska-Tylman, farmaceuta, Łowicz, Nie należy do partii politycznej - 0
  16. Marta Gajewska, pracownik administracji publicznej, Rzechta Drużbińska, Członek partii PSL - 2
  17. Andrzej Daniłowicz, kaskader, Niedoń, Członek partii PSL - 0
  18. Małgorzata Kania, pracownik samorządowy, Dobroń, Członek partii PSL - 2
  19. Marek Krawczyk, rolnik, Kamostek, Członek partii PSL - 0
  20. Iwona Obiedzińska, zootechnik, Łódź, Członek partii PSL - 1
  21. Dariusz Szyszka, ogrodnik, Lututów, Członek partii PSL - 1
  22. Jarosław Klimas, prawnik, Pątnów, Członek partii PSL - 2
  23. Jolanta Zięba-Gzik, pedagog, Zduńska Wola, Członek partii PSL - 3
  24. Piotr Sęczkowski, pracownik administracji samorządowej, Poddębice, Członek partii PSL - 11
Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni

  1. Cezary Olejniczak, ekonomista, Stary Waliszew, Członek partii SLD - 315
  2. Marek Szewczyk, inżynier ochrony środowiska, Wałbrzych, Członek partii Unia Pracy - 16
  3. Mariola Hernas, ekonomista, Wrońsko, Nie należy do partii politycznej - 19
  4. Zbigniew Krasiński, inżynier elektryk, Sieradz, Członek partii SLD - 12
  5. Marcin Karpiński, adwokat, Szczawin Duży, Członek partii SLD - 7
  6. Kinga Solecka, ekonomista, Wieruszów, Nie należy do partii politycznej - 18
  7. Bogusław Foks, inżynier pożarnictwa, Piątek, Nie należy do partii politycznej - 56
  8. Henryk Ociepa, politolog, Krośniewice, Nie należy do partii politycznej - 7
  9. Maria Przytulska, księgowa, Żychlin, Nie należy do partii politycznej - 9
  10. Anna Didowicz, tłumacz przysięgły, Słowik, Członek partii Twój Ruch - 16
  11. Grażyna Krzesińska, handlowiec, Łask, Członek partii SLD - 4
  12. Damian Rosiak, doradca finansowy, Zduńska Wola, Nie należy do partii politycznej - 2
  13. Olga Jędrysiak-Urbańska, historyk, Działoszyn, Członek partii SLD - 7
  14. Małgorzata Mosińska, nauczyciel przedszkola, Łowicz, Nie należy do partii politycznej - 3
  15. Marcin Birlet, instruktor nauki jazdy, Wieluń, Członek partii SLD - 1
  16. Anna Chrostek, pedagog, Zgierz, Nie należy do partii politycznej - 5
  17. Agnieszka Płuciennik, geodeta, Sieradz, Członek partii SLD - 18
  18. Mirosław Rudowski, prawnik, Warszawa, Nie należy do partii politycznej - 0
  19. Bogumiła Lewandowska, muzyk, Lichawa, Nie należy do partii politycznej - 12
  20. Janusz Pawlak, inżynier rolnictwa, Bałdrzychów, Członek partii SLD - 2
  21. Łukasz Gołuszko, inżynier zarządzania produkcją, Pajęczno, Nie należy do partii politycznej - 7
  22. Agnieszka Repczańska, technik handlowiec, Pabianice, Członek partii Twój Ruch - 4
  23. Marek Gryglewski, ekonomista, Pabianice, Członek partii SLD - 21
Komitet Wyborczy Wyborców "Kukiz'15"

  1. Tomasz Rzymkowski, prawnik, Kutno, Nie należy do partii politycznej - 182
  2. Paweł Olczak, menedżer, Rąbień, Nie należy do partii politycznej - 45
  3. Ryszard Tkacz, inżynier mechanik, Pabianice, Nie należy do partii politycznej - 13
  4. Radosław Kijak, operator bloku energetycznego, Piekary, Nie należy do partii politycznej - 4
  5. Julita Marciniak-Spaleniak, politolog, Goszczanów, Nie należy do partii politycznej - 24
  6. Patrycjusz Gładki, politolog, Czastary, Nie należy do partii politycznej - 14
  7. Marcin Żywica, pracownik samorządowy, Sieradz, Nie należy do partii politycznej - 9
  8. Dariusz Jakóbek, nauczyciel historii, Pabianice, Nie należy do partii politycznej - 18
  9. Milena Szczęsna, bankowiec, Konstantynów Łódzki, Nie należy do partii politycznej - 28
  10. Piotr Klimczak, administratywista, Pajęczno, Nie należy do partii politycznej - 14
  11. Marzena Bielecka, przedsiębiorca, Aleksandrów Łódzki, Nie należy do partii politycznej - 17
  12. Anita Małgorzewicz, instruktor terapii uzależnień, Kutno, Nie należy do partii politycznej - 13
  13. Bartosz Snelewski, architekt, Ruda Bugaj, Nie należy do partii politycznej - 12
  14. Teresa Słubik, rencistka, Aleksandrówka, Nie należy do partii politycznej - 6
  15. Tomasz Kamiński, ekonomista, Brzozowiec, Nie należy do partii politycznej - 13
  16. Jolanta Mitka, rolnik, Rychłocice, Członek partii "Samoobrona" - 20
Komitet Wyborczy .Nowoczesna Ryszarda Petru

  1. Adam Rogala-Lewicki, nauczyciel akademicki, Łódź, Nie należy do partii politycznej - 141
  2. Tomasz Białobłocki, nauczyciel, Kutno, Nie należy do partii politycznej - 19
  3. Marcin Sieradzki, architekt, Grotniki, Nie należy do partii politycznej - 9
  4. Iwona Lewandowska, emerytowana policjantka, Łódź, Nie należy do partii politycznej - 35
  5. Marian Lemański przedsiębiorca, Wróblew, Nie należy do partii politycznej - 13
  6. Izabela Walaszczyk-Gross, księgowa, Pabianice, Nie należy do partii politycznej - 7
  7. Adrian Lisiak, student Błaszki, Nie należy do partii politycznej - 1
  8. Justyna Błażejewicz, pracownik fundacji, Wronowice, Nie należy do partii politycznej - 5
  9. Rafał Ogrodowczyk, politolog, Łódź, Nie należy do partii politycznej - 5
  10. Beata Dudkiewicz, pracownik fizyczny, Łęczyca, Nie należy do partii politycznej - 96
  11. Jarosław Buda, doradca finansowy, Sieradz, Nie należy do partii politycznej - 4
  12. Aneta Moszczyńska, pracownik fizyczny, Żychlin, Nie należy do partii politycznej - 1
  13. Piotr Staniosz, pracownik finansowy, Pabianice, Nie należy do partii politycznej - 1
  14. Izabela Lubczyńska, student, Głowno, Nie należy do partii politycznej – 8
  15. Marcin Muskała, strażnik miejski, Łódź, Nie należy do partii politycznej - 1
  16. Grażyna Welc, pracownik fizyczny, Kaletnik, Nie należy do partii politycznej - 1
  17. Damian Laśkiewicz, technik mechanik, Łódź, Nie należy do partii politycznej - 1
  18. Piotr Koprowski, przedsiębiorca, Łódź, Nie należy do partii politycznej - 6
  19. Tomasz Górczyński, rolnik Bielawy, Nie należy do partii politycznej - 16
Komitet Wyborczy Wyborców Zbigniewa Stonogi

  1. Bartosz Bąbrych, przedsiębiorca, Kutno, Nie należy do partii politycznej - 17
  2. Tomasz Żółtowski, serwisant kas fiskalnych Kutno, Nie należy do partii politycznej - 2
  3. Marcin Kieszkowski, telemarketer, Imielinek, Nie należy do partii politycznej - 3
  4. Mateusz Wawrowski, technik elektryk, Bełchatów, Nie należy do partii politycznej - 0
  5. Krzysztof Matuszczak, monter mechatroniki, Skoki, Nie należy do partii politycznej - 0
  6. Michał Domagalski, serwisant kas fiskalnych, Eufeminów, Nie należy do partii politycznej - 2
  7. Ewa Bednarek pracownik produkcji, Łękińsko, Nie należy do partii politycznej - 1
  8. Adam Matuszczyk, spawacz, Korczew, Nie należy do partii politycznej – 1
  9. Sylwia Knopik, studentka, Łękińsko, Nie należy do partii politycznej - 0
  10. Robert Wawrowski, spawacz dozorowy Bełchatów, Nie należy do partii politycznej - 1
  11. Katarzyna Szymańska, sprzedawca, Lechlin, Nie należy do partii politycznej - 2
  12. Kamil Siatkowski, technik elektryk, Bełchatów, Nie należy do partii politycznej – 1
  13. Karolina Paczkowska, asystentka zarządu, Łódź, Nie należy do partii politycznej - 0
  14. Sylwia Folwarczyk, pedagog, Zgierz, Nie należy do partii politycznej - 1
  15. Dominik Robaszek, student Bełchatów, Nie należy do partii politycznej - 1
  16. Katarzyna Wawrowska, inżynier zarządzania, Bełchatów, Nie należy do partii politycznej - 0
  17. Żaneta Bednarek, pracownik produkcji, Łękińsko, Nie należy do partii politycznej – 0
  18. Magdalena Ociepa, sprzedawczyni kosmetyków, Bełchatów, Nie należy do partii politycznej – 0
  19. Sebastian Jórek, technik rolnik, Nowy Tomyśl, Nie należy do partii politycznej - 1
  20. Natalia Bąbrych, przedsiębiorca, Kutno, Nie należy do partii politycznej - 0
Komitet Wyborczy Samoobrona

  1. Andrzej Urbaniak, technik budowlany, Osjaków, Członek partii "Samoobrona" - 0
  2. Genowefa Miłek, rolnik, Kamionka, Członek partii "Samoobrona" - 0
  3. Jerzy Przespolewski, technik mechanik, Pęczniew, Członek partii "Samoobrona" - 3
  4. Józef Kaźmierski, technik rolnik, Konopnica, Członek partii "Samoobrona" - 1
  5. Elżbieta Łojko, nauczyciel, Głogów, Członek partii "Samoobrona" - 0
  6. Magdalena Kuźnik, inżynier budowlany, Skrzynno, Członek partii "Samoobrona" – 1

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE