Reklama

Reklama

"Aktywny dialog obywatelski w województwie łódzkim"

Opublikowano: śr, 4 mar 2015 11:32
Autor:

 "Aktywny dialog obywatelski w województwie łódzkim" - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Aktualności Zapraszamy do udziału w II spotkaniu w ramach projektu „Aktywny dialog obywatelski w województwie łódzkim”. Adresatami wydarzenia są zaangażowani w działanie na rzecz lokalnych społeczności przedstawiciele organizacji i administracji z terenu powiatu łęczyckiego.Zapraszamy także organizacje, które nie uczestniczyły jeszcze w spotkaniach projektowych. Tematem spotkania będa zagadnienia zwiazane z planowaniem przestrzeni do dialogu miedzy samorzadem powiatu a organizacjami pozarzadowymi w oparciu o diagnoze przeprowadzona na spotkaniu wyjazdowym w dn. 20-21 lutego 2015r. 

Reklama

Przedstawione zostaną rezultaty wypracowane na tym spotkaniu. W programie spotkania zaplanowana jest dyskusja dotyczaca wyboru plaszczyzny wspolpracy oraz ustalenie planu zmierzajacego do powolania struktury, realizujacej zadania z obszarow wybranej plaszczyzny,  ktorej czlonkami beda organizacje pozarzadowe lub ich przedstawiciele.
Spotkanie prowadzi animatorka w projekcie  Aktywny dialog obyw.w woj.lodzkim, Teresa Kuchta. Przewidziany czas spotkania 2 godz

Termin:  9 marca 2015r. godz.  12.30

Pl. Tadeusza Kościuszki 1, Starostwo Powiatowe w Łęczycy

Zgłoszenia kierować można na adres animatorki, e-mail: [email protected], tel. 691 700 058  lub do Starostwa Powiatowego w Łęczycy, e-mai: [email protected] tel. 24 388-72-31

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.