Reklama

Andrzej Rokicki: "Urząd funkcjonuje normalnie"

Opublikowano:
Autor:

Andrzej Rokicki: "Urząd funkcjonuje normalnie" - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Aktualności Przez Urząd Miejski przeszła prawdziwa burza. Najpierw dowiedzieliśmy się, że z funkcją zastępcy burmistrza pożegnał się Krzysztof Urbański, później światło dzienne ujrzała informacja o zarzutach prokuratury wobec Krzysztofa Lipińskiego. Jak najbardziej na miejscu wydaje się pytanie - co dalej z urzędem? – i właśnie na nie odpowiedział nowy zastępca burmistrza Andrzej Rokicki, który stara się tonować emocje.- Urząd Miejski w Łęczycy funkcjonuje w normalnym trybie i to, co się wydarzyło, nie ma żadnego przełożenia na pracę urzędu. Pracujemy jak co dzień nad załatwianiem normalnych spraw i myślę, że w sposób właściwy, bez żadnych zakłóceń. Chciałbym też uspokoić mieszkańców Łęczycy, że żadnych negatywnych następstw całej sprawy w magistracie nie będzie – powiedział nowy zastępca.

Andrzej Rokicki wyjaśnił też, na czym będą polegały jego obowiązki.

- Przejąłem obowiązki po panu Krzysztofie Urbańskim i będę je dalej kontynuował. Sprawy są dość oczywiste, moją rolą jest działanie na rzecz rozwoju miasta Łęczyca i to, co do tej pory było realizowane, będzie realizowane dalej. Są pewne inwestycje i programy, które wymagają realizacji i to będzie się działo - na tym polega moja rola. 

Andrzej Rokicki do 25 lutego 2014 r. pełnił funkcję zastępcy komendanta KPP w Łowiczu. 3 kwetnia tego samego roku rozpoczął pracę jako sekretarz starostwa powiatu łowickiego, w którym pracowal do 30 czerwca 2014 r.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE