Reklama

Andrzej Rokicki wrócił do pracy. „Nadrabiamy zaległości”

Opublikowano:
Autor:

Andrzej Rokicki wrócił do pracy. „Nadrabiamy zaległości” - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Aktualności Ze sporym niepokojem przez mieszkańców Łęczycy została przyjęta informacja o tym, że zastępca burmistrza Andrzej Rokicki przebywa na zwolnieniu lekarskim. Zwolnienie obowiązywało od 2 do 22 maja, a przez ten czas część obowiązków burmistrza przejęła, niedawno przywrócona do pracy, sekretarz Renata Brygier. Choć na czas absencji zastępcy burmistrza starano się robić wszystko, aby praca urzędu przebiegała bez zakłóceń, nie obyło się bez problemów. Przykładem było posiedzenie komisji wspólnych (9 maja), kiedy radni chcieli przesunąć 5 tysięcy złotych na memoriał Ponomarenko i Majewskiego, a robić jedynie to może burmistrz poprzez uchwały. -  Zgodnie z literą prawa, nie możemy tworzyć uchwał budżetowych, bo jest to rola przypisana do burmistrza bądź jego zastępcy – mówił wówczas przewodniczący Paweł Kulesza. 

Co więcej, spekulowano nawet, że gdyby zwolnienie chorobowe Andrzeja Rokickiego zostało przedłużone, mógłby zostać powołany komisarz, który przejąłby obowiązki na czas nieobecności włodarza. 

Te spekulacje na tę chwilę można uciąć, ponieważ dziś Andrzej Rokicki wrócił do pracy i jak powiedział w rozmowie telefonicznej, zaległości związane z jego nieobecnością są nadrabiane. 

- Wróciłem i idziemy do przodu, bo zaległości trochę jest. Pani sekretarz spisuje się dobrze, trzymała w rękach urząd i nie mam żadnych zastrzeżeń, wszystko funkcjonuje właściwie. Ale zawsze pewne rzeczy trzeba ponadrabiać i posunąć do przodu, choćby kwestie budżetowe – powiedział zastępca burmistrza. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE