Reklama

Animex będzie potrzebował 1000 pracowników do nowego zakładu w gminie Daszyna

Opublikowano:
Autor:

Animex będzie potrzebował 1000 pracowników do nowego zakładu w gminie Daszyna - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Aktualności Animex jest największą na polskim rynku firmą spożywczą oraz liderem branży mięsnej specjalizującym się w produkcji mięsa wieprzowego, drobiowego oraz przetworów mięsnych. W związku z budową nowego zakładu drobiarskiego w gminie Daszyna- Koryta, powiat  łęczycki, województwo łódzkie, Animex szuka specjalistów, mistrzów oraz osób na stanowiska produkcyjne, a także do kontrolingu finansowego, do działu kosztów, do działu utrzymania ruchu, technologii, kontroli jakości, logistyki. Potrzebni będą kandydaci z doświadczeniem, ale też młodzi ludzie, chcący zdobywać wiedzę poprzez naukę i szkolenia zawodowe.  

Animex to największy pracodawca na rynku produkcji żywności, zatrudniający 8,6 tys. pracowników. Firma dba o rozwój i umiejętności wszystkich pracowników, aby osiągnąć wysoki poziom motywacji i skuteczności oraz rozwinąć ich pełen potencjał. Animex dokłada starań, aby polityka personalna opierała się na poszanowaniu litery prawa, etyki i siebie wzajemnie.

 

Animex posiada zakłady mięsne zlokalizowane w  Szczecinie, Iławie, Morlinach, Ełku, Suwałkach, Starachowicach, Opolu, Kutnie oraz zakład pierzarski w Krakowie.

Swoje produkty, cenione za  smak, wysoką jakość i różnorodność,  firma oferuje pod wieloma markami. Te najbardziej znane to m.in. KRAKUS, MORLINY, BERLINKI. Animex przykłada ogromną wagę do jakości surowca i produktów, przy jednoczesnym szacunku dla środowiska naturalnego, co uwiarygadniają posiadane certyfikaty ISO 9001, ISO 14001, EFSIS, IFS i BRC.

Nowy zakład w Korytach ma ruszyć na przełomie 2018 roku. Chętni mogą  już dziś przesyłać swoje aplikacje na adres:  kutno3.rekrutacje@animex.pl.

Dla pracowników zamiejscowych Animex rozważa możliwość dowozu do zakładu pracy, a także dofinansowania w przypadku konieczności relokacji.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE