Reklama

Awantura w Kwiatkówku. Czy burmistrz miał prawo rozebrać przystanek?

Opublikowano:
Autor:

Awantura w Kwiatkówku. Czy burmistrz miał prawo rozebrać przystanek? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Aktualności Mieszkańcy i podróżni Kwiatkówka (gm. Góra Św. Małgorzaty) mówią o skandalu. Dwa lata temu burmistrz Andrzej Olszewski dokupił działkę graniczącą z jego posesją. Następnie postanowił odgrodzić wszystko płotem. Nie byłoby w tym niczego dziwnego, gdyby nie to, że ostatnio rozebrana została wiata przystanku autobusowego, który znajdował się w pobliżu.Wszystkie wątki w sprawie opisujemy w najnowszym numerze Gazety Lokalnej.W sprawie interweniował radny z gminy Góra Św. Małgorzaty Zbigniew Marczak, który nie szczędzi gorzkich słów pod adresem władz. Na miejscu, gdzie kiedyś stała wiata, pokazał nam fundamenty rozebranego już przystanku autobusowego. Znajdują się one tuż przy drodze wojewódzkiej nr 703. Dziś w tym miejscu jest jedynie znak informujący o zatrzymujących się autobusach.

- Wcześniej stał tutaj murowany przystanek, pod którym mógł się schronić każdy czekający na transport. Kiedy panu Olszewskiemu przeszkodził on w wybudowaniu ogrodzenia, budowlę rozebrano w mig! - tłumaczy Marczak.

Burmistrz twierdzi jednak, że wszystko jest w porządku, a wiatą nie był zainteresowany ani Urząd Gminy, ani Zarząd Dróg Wojewódzkich, ani PKS.

Szczegóły w najnowszym numerze Gazety Lokalnej.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE