Reklama

Białobrody spotkał się z przedszkolakami

Opublikowano:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Aktualności „Wszystkie dzieci Mikołaja kochająWszystkie dzieci na Niego czekają.Moc prezentów każdemu przyniesie,Każe dziecko z prezentów się cieszy….”Tak śpiewały dzieci z Przedszkola Gminnego w Świnicach Warckich w oczekiwaniu na spotkanie ze świętym Mikołajem 6 grudnia.Wizyta Świętego Mikołaja w przedszkolu to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dzień w roku. Przygotowują się do niego starannie wykonując bardzo ciekawe prace plastyczne na których oczywiście króluje białobrody.

Oprócz prac plastycznych, przygotowują piosenkę, którą będą mogły zaprezentować przed tak wyjątkową osobą. Dzieci uwielbiają te przygotowania i mimo, że zajmują im one wiele czasu, robią to z wielką przyjemnością.

Nadszedł wreszcie długo oczekiwany dzień. Wszystkie maluchy już od samego rana z wielką niecierpliwością spoglądały na drzwi i nasłuchiwały „Mikołajowych” dzwoneczków. Święty nie zawiódł dzieci i nie kazał długo na siebie czekać. Już z samego rana zawitał do placówki.

Przedszkolaki bardzo przeżywały to spotkanie. Na niejednej twarzy można było zobaczyć niepewność, obawę, a nawet lęk. Trwało to jednak krótko. Maluszki dzielnie zaśpiewały przygotowaną piosenkę, rozmawiały z Mikołajem, opowiadały o zabawach w Przedszkolu i oczywiście chwaliły się, że są bardzo grzeczne.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE