Reklama

"Blogowy Szał Mam"

Opublikowano:
Autor:

"Blogowy Szał Mam" - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Aktualności 10 października w Łęczycy odędzie się wyjątkowy event. Będzie to spotkanie 25 blogerek, które zjadą z całej Polski. Organizatorką spotkania jest Paulina Frontczak - Pawłowska, znana w świecie wirtualnym jako Ladymami.Spotkanie ma przede wszystkim na celu integrację blogerek, które prezentują różnorakie zainteresowania. Są to głównie matki prowadzące blogi parentingowe i lifestylowe. Będą też blogerki modowe oraz ukazujące swoje dzieła rękodzielnicze.

Na spotkaniu organizowana będzie loteria oraz licytacja na rzecz podopiecznego Fundacji Zdążyć z Pomocą.

Doe ventu dołączyła liczna grupa sponsorów oraz partnerów, którzy wspierają go poprzez przekazywanie upominków dla blogerek, fantów na licytację oraz nagłaśniają spotkanie w mediach. Wciąż ich iczba się powiększa, a tym samym wydarzenie zapowiada się coraz bardziej interesująco.

Już teraz na oficjalnym fanpage wydarzenia "Blogowy Szał Mam" zaczęła się licytacja, może w niej wziąć udział każdy. Licytację rozpoczyna sponsor "Moje nowe buty". Dochód z licytacji przekazany zostanie na konto fundacji.
Podczas spotkania zostaną przeprowadzone interesujące warsztaty i prelekcje. W pierwszej części zaprezentowane zostaną kosmetyki, odbędą się warsztaty plastyczne, a także pogadanka o zdrowym stylu życia.  Planowane jest wiele atrakcji, o których będzie wiadomo bliżej terminu spotkania.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE