Reklama

Reklama

Błoto i rozgrzebana droga problemem mieszkańców Zachodniej

Opublikowano: czw, 5 paź 2017 13:00
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Aktualności Walka o przejezdną drogę dla mieszkańców przypomina trochę „Niekończącą się opowieść”, a dla samorządów syzyfową pracę, ponieważ zawsze znajdzie się droga, którą trzeba poprawić. Podobnie jest w przypadku mieszkańców ulicy Zachodniej, którzy zgłosili problem dotyczący jednego z łączników między blokami. Droga między blokami 9, 3 i 5 niemalże od zawsze była problemem, który nasilił się pod koniec sierpnia, kiedy Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej wykonywało tam pracę. Jak informowali mieszkańcy, PGKiM po zakończeniu prac, miał jedynie prowizorycznie naprawić drogę, której stan na dzień dzisiejszy jest dyskusyjny. 

Reklama

Okazuje się, że po zakończonych pracach przez spółkę, poprawki wykonywała Jednostka Budżetowa „Zieleń Miejska”, która ułożyła trylinkę, aby umożliwić przejście oraz nasypała kruszywa.

Czas i warunki pogodowe okazały się bezlitosne, a przejście i przejazd łącznikiem do komfortowych wciąż nie należą. 

Natomiast radny Tomasz Baranowski prosi mieszkańców o cierpliwość, gdyż jak mówi, remont tego odcinka został zgłoszony do przyszłorocznego budżetu. 

- Zgłosiłem projekt do budżetu i na tę chwilę musimy czekać – wyjaśnia. 

Jeżeli projekt zostanie uwzględniony w budżecie, mieszkańcy mogą spodziewać się remontu łącznika w przyszłym roku.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.