Reklama

Burmistrz składa podziękowania mieszkańcom Łęczycy

Opublikowano:
Autor:

Burmistrz składa podziękowania mieszkańcom Łęczycy - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Aktualności Poprzez stronę internetową Urzędu Miasta, burmistrz Krzysztof Lipiński złożył podziękowania mieszkańcom Łęczycy za wspólne zaangażowanie do przygotowania grobów przed Wszystkimi Świętymi.Poniżej możecie przeczytać podziękowania:Dziękuję za szerokie zaangażowanie Łęczycan w dbałość o stan miejsc pamięci związanych z upamiętnieniem żołnierzy poległych w obronie naszego kraju, a także ofiar komunistycznego systemu. Niezależnie od pracowników Jednostki Budżetowej Zieleń Miejska, którzy regularnie sprzątali miejsca pamięci, na łęczyckim cmentarzu, w okresie poprzedzającym okres świąt Wszystkich Świętych, miały miejsce spontanicznie organizowane akcje sprzątania mogił i pomników. Swoje szczególne podziękowania kieruję do uczestników tych akcji.

Dziękuję łęczyckiej młodzieży, która rozumie odpowiedzialność za miejsca pamięci, o osobach którym zawdzięczmy naszą państwowość i niepodległość. Dziękuję również łęczyckim środowiskom sportowym, w tym licznie zaangażowanym w akcję kibicom. Dziękuję działaczom łęczyckiego oddziału Klubu imienia Romana Dmowskiego, Ruchu Narodowego i innym niezrzeszonym wolontariuszom.

Fakt, że są chwile, które jednoczą wszystkich mieszkańców naszego miasta, niezależnie od profesji i wyznawanych poglądów, jest dla mnie osobiście bardzo budujący i dający jeszcze większą siłę do działania na rzecz lokalnej społeczności.

Krzysztof Lipiński, Burmistrz Miasta Łęczyca

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE