Reklama

Co się dzieje z Jakubem Pietkiewiczem?

Opublikowano:
Autor:

Co się dzieje z Jakubem Pietkiewiczem? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Aktualności Uwadze mieszkańców nie umknął fakt, że oprócz braku Krzysztofa Lipińskiego w urzędzie od jakiegoś czasu nie ma także jego pełnomocnika ds. kontaktów z mediami – Jakuba Pietkiewicza. Od początku grudnia Jakub Pietkiewicz przebywa na zwolnieniu lekarskim, a jego nieobecnością zainteresowali się również radni, którzy podczas wczorajszej komisji pytali o to p.o. burmistrza Andrzeja Rokickiego. W odpowiedzi usłyszeli, że na tę chwilę nie wiadomo, kiedy pełnomocnik wróci do pracy. - Na chwilę obecną mam tylko zwolnienie pana Pietkiewicza i trudno jest mi powiedzieć jak długo będzie przebywał na zwolnieniu lekarskim – mówił Andrzej Rokicki. 

Radny Marcin Zasada kontynuował wątek, pytając, czy utrzymanie stanowiska pełnomocnika ds. kontaktów z mediami jest dalej przewidziane. Andrzej Rokicki odrzekł, że na tę chwilę nie potrafi udzielić odpowiedzi. 

- Panie radny, trudno jest mi cokolwiek wyrokować. Na dzień dzisiejszy sytuacja jest taka, że pan Pietkiewicz nie może świadczyć pracy z tytułu niezdolności do pracy. Co będzie za dwa dni czy za miesiąc? Trudno mi powiedzieć – wyjaśniał p.o. burmistrza. 

Na czas absencji Jakuba Pietkiewicza za kontakty z mediami odpowiedzialna jest kierownik wydziału promocji pani Wioletta Stefaniak. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE