Reklama

Co się dzieje z Krzysztofem Urbańskim?

Opublikowano:
Autor:

Co się dzieje z Krzysztofem Urbańskim? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Aktualności Punkt „sprawy różne” zawarty w niemalże każdym porządku obrad komisji czy sesji daje okazję radnym do poruszania tematów… no cóż… różnych. Podczas ostatniego posiedzenia komisji gospodarki i mienia radni spytali p.o. burmistrza Monikę Kilar-Błaszczyk o to, co się dzieje z Krzysztofem Urbańskim. Przypomnijmy, że były zastępca burmistrza wrócił do pracy w urzędzie na początku czerwca, gdzie objął funkcję doradcy burmistrza do spraw inwestycji, jednak od jakiegoś czasu nie był widziany w magistracie. Okazało się, że Krzysztof Urbański przebywa na zwolnieniu lekarskim, które ma trwać do końca sierpnia. 

Radni pozostali przy osobie doradcy i spytali czy prawdą jest, jakoby Krzysztof Urbański otrzymywał 30% dodatek do pensji za nadzór nad prowadzonymi inwestycjami, jednak zarówno Monika Kilar-Błaszczyk, jak i Grażyna Życzkowska odpowiedzi nie udzieliły, uzasadniając, że nie jest to informacja jawna. 

- Proszę państwa to są sprawy pracownicze i podlegają ochronie danych osobowych. Wynagrodzenie pana Urbańskiego nie jest jawne, nie składa on oświadczenia majątkowego – powiedziała pełniąca obowiązki burmistrza. 

Na koniec tego wątku dwa pytania do pani Olgi Kubas miał przewodniczący Paweł Kulesza.

- Jakie inwestycje od czerwca tego roku prowadzi miasto?

Usłyszał w odpowiedzi, że termomodernizację budynków mieszkalnych i niedawno rozpoczętą budowę łącznika na ulicy Marii Konopnickiej. 

- Czy nad tymi inwestycjami prowadzi pani nadzór jako kierownik inwestycji? – brzmiało drugie pytanie Kuleszy.

Olga Kubas odpowiedziała, że tak: ona i pracownicy jej wydziału, przy okazji negatywnie odpowiadając na pytanie czy Krzysztof Urbański jest pracownikiem wydziału inwestycji. Na tym temat  osoby doradcy zakończono.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE