Reklama

Co w Kinie Górnik grają...

Opublikowano:
Autor:

Co w Kinie Górnik grają... - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Aktualności KINO GÓRNIK zaprasza od 15.04.2016 na wyczekiwany przez młodych widzów  film "KSIĘGA DŻUNGLI".Jest to opowieść o chłopcu o imieniu  Mowgli, który  razem ze swoimi przyjaciółmi - misiem Baloo, panterą Bagheerą oraz pytonem Kaa Mogwli przeżywa różne przygody i stawia czoła groźnemu tygrysowi o imieniu Sher Khan.Dla starszych widzów proponujemy film  akcji, Sci-Fi "HARDCORE HENRY"Czego w tym filmie nie ma? "RoboCop" biegnie pod rękę z "Bourne'em", jest puszczanie oczka do fanów "Doktora Strangelove'a" i "Sin City", western spotyka się z musicalem. Wszystko to podlano pokaźną porcją absurdalnego, wywrotowego humoru rodem z  wczesnych dzieł Sama Raimiego i Petera Jacksona.

Dla dorosłych mamy przygotowany  dramat "Bóg nie umarł 2" - to bardzo dobry, poruszający film. Bardzo amerykańsko - protestancka opowieść o tym, że wyznawanie wiary wymaga odwagi, że czasami wszystko sprzysięga się przeciw takiemu człowiekowi, ale na końcu to on zwycięża.
Jest to też manifestacja wiary amerykańskiego aktora Shane’a Harpera, który jako jeden z niewielu młodych jest w stanie oddać życie za wiarę.

Od najbliższego weekendu  nowością dla młodych widzów i  smakoszy  będzie kolorowa wata cukrowa, dostępna w barku kinowym.

Więcej informacji znajdziecie TUTAJ.

Serdecznie zapraszamy.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE