Reklama

Czekali półtorej godziny na otwarcie lodowiska. Urząd Miejski przeprasza…

Opublikowano:
Autor:

Czekali półtorej godziny na otwarcie lodowiska. Urząd Miejski przeprasza… - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Aktualności Kilkanaścioro miłośników łyżwiarstwa czekało dzisiaj na otwarcie lodowiska. Półtoragodzinne opóźnienie na szczęście nie zmroziło zapału oczekujących, którzy ostatecznie ok. 11.30 weszli na ślizgawkę.Magistrat wyjaśnia, że przyczyną „poślizgu” były niekorzystne warunki atmosferyczne spowodowane intensywnymi opadami śniegu.

Już w piątkowy wieczór pracownicy ślizgawki pod chmurką do godziny 23.00 usuwali zalegający na powierzchni  lodowiska śnieg, który uniemożliwiał bezpieczną jazdę na łyżwach, a następnie domrażali lodową taflę – informuje Sekretarz Miasta Łęczyca Renata Brygier.

Niestety biały puch, który dzisiejszego poranka zasypał Królewskie Miasto pokrzyżował plany związane z otwarciem ślizgawki o stałej porze, czyli godzinie 10.00. Operatorzy lodowiska zmuszeni byli do ponownego usunięcia pokrywy śnieżnej, a ślizgawka została otwarta z półtoragodzinnym opóźnieniem, tj. o godzinie 11.30. Osoby, które czekały na możliwość wejścia na lodową taflę, w ramach przeprosin za wynikłe utrudnienia otrzymały bilety ulgowe.

Jako Urząd Miejski w Łęczycy pragniemy jeszcze raz serdecznie Państwa przeprosić za zaistniałą sytuację. Postaramy się na bieżąco za pośrednictwem naszej strony internetowej oraz profilu na portalu społecznościowym facebook informować o ewentualnych opóźnieniach, choć mamy nadzieję, że nie będą one mieć miejsca. Jednakże, prosimy Państwa o wyrozumiałość, ponieważ jak wszyscy wiemy, jeszcze nikt nie wygrał z siłami natury – dodaje Renata Brygier.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE