Reklama

Reklama

Dofinansowanie szkoleń pracowniczych

Opublikowano: pon, 8 gru 2014 10:11
Autor:

Dofinansowanie szkoleń pracowniczych - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Aktualności Wojewódzki Urząd Pracy w Łodzi zachęca do skorzystania z Krajowego Funduszu Szkoleniowego - nowego instrumentu rynku pracy, adresowanego do pracodawców, którzy chcą sfinansować koszty kształcenia ustawicznego pracowników, w celu ich przekwalifikowania oraz doskonalenia i rozwijania kwalifikacji zawodowych.

Reklama

Właściciele mikroprzedsiębiorstw mogą ubiegać się o całkowite pokrycie kosztów kształcenia pracowników, pozostali przedsiębiorcy otrzymają 80% środków na sfinansowanie kursów, studiów podyplomowych itp.

W pierwszym okresie, tj. w latach 2014-2015, finansowane będą głównie koszty dokształcania pracodawców i pracowników w wieku powyżej 45 lat. Pracodawca zainteresowany uzyskaniem wsparcia finansowego na kształcenie powinien złożyć wniosek w powiatowym urzędzie pracy, właściwym ze względu na siedzibę firmy lub miejsce prowadzenia działalności gospodarczej.

Więcej informacji o Krajowym Funduszu Szkoleniowym udziela Wojewódzki Urząd Pracy w Łodzi, www.wup.lodz.pl.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.