Reklama

Druga edycja Blogowego Szału Mam

Opublikowano:
Autor:

Druga edycja Blogowego Szału Mam - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Aktualności W dniu 22 października 2016 roku w Restauracji "Agawa" w Łęczycy miała miejsce druga edycja blogerskiego wydarzenia pod nazwą "Blogowy Szał Mam". Jego Inicjatorką i organizatorką jest Paulina Frontczak-Pawłowska, bardziej kojarząca się czytelnikom pod pseudonimem Ladymami. Wydarzenie wsparło aż 103 sponsorów oraz 10 patronów medialnych. Przed samym eventem na facebookowej grupie uczestniczek trwała licytacja przedmiotów, które podarowali na ten cel sponsorzy.  Licytacja przeniosła się fizycznie na samo wydarzenie, a dołączyła do niej także loteria. 

Całkowity dochód z działań charytatywnych został przekazany na rzecz Podopiecznego Fundacji Zdążyć z Pomocą. Spotkaniu blogerek przyświecał szczytny cel, a dzięki ich dobrym sercom udało się zebrać kwotę 4800 zł

Oprócz integracji oraz pomocy osobie potrzebującej, spotkanie miało również charakter edukacyjny. Nie zabrakło ciekawych, branżowych prelekcji, prezentacji, a także warsztatów pobudzających kreatywność uczestniczek.

Paulina Frontczak-Pawłowska nie kryje dumy z udanej realizacji wydarzenia, zaznaczając, że liczyła się przede wszystkim pomoc. 

- Jestem niezwykle dumna z efektów projektu, ponieważ dostrzegam, że moja praca zachwyciła uczestniczki, a także dzięki niej możliwa była pomoc osobie potrzebującej. Pomimo wielomiesięcznej ciężkiej pracy nie jestem zmęczona, wprost przeciwnie czuję, że dodało mi to skrzydeł – skomentowała Ladymami. 

Poniżej link do relacji z wydarzenia: 

oraz oficjalny fanpage Blogowego Szału Mam: 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE