Reklama

Drugie wydanie "Wspomnień…" już wkrótce

Opublikowano:
Autor:

Drugie wydanie "Wspomnień…" już wkrótce - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Aktualności Dobiegają końca prace nad drugim wydaniem publikacji Wspomnienia o mojej matce Jadwidze Grodzkiej autorstwa Zbigniewa Grodzkiego. Pierwsze wydanie, które w ubiegłym roku ujrzało światło dzienne, spotkało się z ogromnym zainteresowaniem wszystkich pragnących bliżej poznać historię życia tej wybitnej regionalistki, założycielki i pierwszej kierowniczki łęczyckiego Muzeum.Wydanie drugie zostało rozszerzone o nowe fotografie, powiększona została objętość tekstu, uzupełniono podpisy identyfikujące postaci na zdjęciach, a także zmieniono nieco szatę graficzną. Dodany został, szczególnie ważny dla tego typu publikacji, indeks nazwisk.

Książka Wspomnienia o mojej matce Jadwidze Grodzkiej jest barwną kroniką rodzinną, ciekawą, oryginalną, porusza nieznane powszechnie wątki, epizody. Wzbudza zainteresowanie czytelników, a w szczególności młodych odbiorców chcących poznać przeszłość rodzinnych stron. Książka utrwala ślady minionej epoki, przywraca pamięci szczegóły życia nie tak przecież odległego ubiegłego stulecia, które należą już do bezpowrotnej przeszłości. Nie bez znaczenia są zamieszczone w niej liczne fotografie, które przybliżają minione czasy, czyniąc je żywymi i pobudzając do refleksji.

Wydanie drugie „Wspomnień…” dofinansowane zostało ze środków Łódzkiego Domu Kultury Instytucji Samorządu Województwa Łódzkiego w ramach konkursu na współorganizację projektów kulturalnych na terenie województwa łódzkiego w 2014 roku.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE