Reklama

Dyrektorzy muzeum i Zieleni Miejskiej poszukiwani

Opublikowano:
Autor:

Dyrektorzy muzeum i Zieleni Miejskiej poszukiwani - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Aktualności Kto zostanie nowym dyrektorem Jednostki Budżetowej Zieleń Miejska? Kto pokieruje łęczyckim muzeum? Na te pytania być może wkrótce poznamy odpowiedź, ponieważ Urząd Miasta w Biuletynie Informacji Publicznej opublikował dwa ogłoszenia o rozpoczętych naborach – na dyrektora Zieleni Miejskiej  oraz dyrektora muzeum. Przypomnijmy, że wakat na stanowisku dyrektora Zieleni Miejskiej pojawił się na początku marca, gdy okazało się, że Arkadiusz Podawczyk nie będzie pełnił swojej funkcji. Urząd nie chciał komentować sprawy, a w międzyczasie, poprzez zarządzenie zastępcy burmistrza Andrzeja Rokickiego, pełniącą obowiązki dyrektora została pani Monika Misztal-Staniszewska. 

Zainteresowani tym stanowiskiem muszą posiadać między innymi: wykształcenie wyższe magisterskie oraz co najmniej 5 –letni staż pracy.

Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać osobiście, w zamkniętych kopertach w jednostce budżetowej „Zieleń Miejska” w Łęczycy przy ul. M. Konopnickiej 14 – III piętro pokój 51, w terminie do dnia 24.03.2017 r. do godziny 15.30, z dopiskiem „Nabór na stanowisko Dyrektora Jednostki Budżetowej „Zieleń Miejska” w Łęczycy lub pocztą na adres jednostki.  

Więcej informacji o tym ogłoszeniu można uzyskać: TUTAJ

Z kolei jeśli chodzi o stanowisko dyrektora muzeum, to również na początku marca poinformowaliśmy o przedłużeniu umowy z Tomaszem Kucharczykiem jako p.o. dyrektora, ponieważ poprzedni konkurs nie znalazł rozstrzygnięcia

Ogłoszono więc kolejny konkurs, a od kandydata wymaga się między innymi: wykształcenia wyższego magisterskiego oraz co najmniej 5 –letniego stażu pracy, w tym co najmniej 2- letniego stażu na stanowisku kierowniczym. Warto tutaj dodać, że w nowym konkursie zrezygnowano z wymaganego posiadania co najmniej 5-letniego stażu pracy w instytucjach związanych z działalnością kulturalną. 

Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać osobiście, w zamkniętych kopertach w Kancelarii Urzędu Miejskiego w Łęczycy przy ul. M. Konopnickiej 14 w terminie do dnia 31 marca 2017 r. do godziny 15.30, z dopiskiem „Konkurs na stanowisko Dyrektora Muzeum w Łęczycy" lub pocztą na adres urzędu. 

Więcej informacji o konkursie można uzyskać: TUTAJ

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE