Reklama

Dzieci odwiedziły łęczycką komendę

Opublikowano:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Aktualności W ramach akcji „Bezpieczne ferie” policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Łęczycy nie tylko odwiedzają szkoły i przedszkola, ale również goszczą milusińskich w murach komendy.

Do  Komendy Powiatowej Policji w Łęczycy przyjechały dzieci spędzające tegoroczne ferie na półkoloniach zorganizowanych przez Gminny Ośrodek Kultury w Piątku. Swoją wizytę na komendzie dzieci rozpoczęły od spotkania z policjantami na sali odpraw, gdzie poznały tajniki pracy technika kryminalistyki i mogły zrobić sobie pamiątkowe odciski palców. Funkcjonariusze zaprezentowali też sprzęt policyjny używany w pododdziałach policji i radiowozy używane w codziennej służbie. W kolejnej części spotkania milusińscy wysłuchali kilku cennych wskazówek na temat bezpieczeństwa podczas ferii zimowych zarówno na świeżym powietrzu, jak i w trakcie korzystania z internetu. Po ,,odprawie” mali słuchacze zwiedzili komendę zapoznając się z pracą policjantów w poszczególnych wydziałach. Dzieci z wycieczki były bardzo zadowolone, a prawie każde z nich zadeklarowało chęć wstąpienia do Policji.

Na zakończenie spotkania mundurowi w podziękowaniu za tak miłe odwiedziny wręczyli ,,przyszłym policjantom” kolorowanki ,,Elementarz Bezpieczeństwa” i odblaskowe gadżety.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE