Reklama

Dzielnicowi o bezpieczeństwie z mieszkańcami powiatu

Opublikowano:
Autor:

Dzielnicowi o bezpieczeństwie z mieszkańcami powiatu - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Aktualności Dzielnicowi z Komendy Powiatowej Policji w Łęczycy z zaangażowaniem realizują założenia programu „Dzielnicowy bliżej nas”. Prowadząc spotkania z mieszkańcami powiatu informują o zagrożeniach, mówią o zasadach bezpieczeństwa, utrwalają swój wizerunek prowadząc do ciągłego polepszania relacji na linii policja - obywatel.Dzielnicowi z łęczyckiej komendy niemalże codziennie spotykają się z mieszkańcami powiatu. Dzięki uprzejmości dyrektorów szkół, rad gmin, ośrodków pomocy społecznej, sołtysów organizują spotkania podczas których dzielą się wskazówkami na temat szeroko rozumianego bezpieczeństwa, zarówno w ruchu drogowym jak zabezpieczeniu mienia przed kradzieżą.

Informują o bieżących zagrożeniach, przestrzegają jak nie stać się ofiarą oszustów. Przekazują wskazówki o zabezpieczeniu inwentarza przed wirusem grypy ptaków oraz afrykańskiego pomoru świń. Służą radą i pomocą.

Promują program „Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa” wymieniając jednocześnie jego główne cele i założenia oraz mechanizm wprowadzania zagrożeń. Omawiają również jak w łatwy i szybki sposób odnaleźć w sieci swojego dzielnicowego posługując się aplikacją „Moja Komenda”.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE