Reklama

Reklama

Dzień Edukacji Narodowej w Specjalnym Ośrodku Szkolno Wychowawczym w Stemplewie

Opublikowano: pon, 20 paź 2014 09:43
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Aktualności Dzień Edukacji Narodowej to Święto, kiedy zostają docenieni za swój trud pracownicy oświaty , ludzie zajmujący się na co dzień wychowaniem i nauczaniem. W Specjalnym Ośrodku Szkolno Wychowawczym im. J.Tuwima w Stemplewie w tym roku na uznanie zasłużyło wielu przedstawicieli kadry pedagogicznej.Pani Beata Boniecka Wincenciak została wyróżniona Nagrodą Starosty Powiatu Łęczyckiego  wręczoną podczas gali w dniu 13 października 2014 roku. Podczas Powiatowych Obchodów Dnia Edukacji wręczone zostały również akty nadania awansu zawodowego dla nauczycieli mianowanych . Uzyskały je panie-Marta Gawron, Marlena Jaśkiewicz, Sylwia Wojtczak  i Anna Janiak.

Reklama

Pani Jolanta Wawrzyniak –otrzymała Nagrodę Kuratora Oświaty w dniu 15 października 2014 roku na Wojewódzkich Obchodów Dnia Edukacji Narodowej na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. Nauczycielom za ich wysiłek i zaangażowanie w pracy pedagogicznej dziękowali  wojewoda Jolanta Chełmińska, Łódzki Kurator Oświaty Jan Kamiński, Prezydent Łodzi Hanna Zdanowska.

Obecni byli przedstawiciele władz samorządowych, organizacji i służb.  Z okazji święta złożono wiele ciepłych życzeń i podziękowań . Uroczystość uświetnił występ młodzieży z Gimnazjum w Topoli Królewskiej. Było to przedstawienie z przesłaniem –pokazywało znaczenie edukacji w życiu młodych ludzi, konieczność szukania własnej drogi i pokonywania trudności, otwarcia się na drugiego człowieka i pozyskiwania przyjaciół.

Podczas tej uroczystości nasi pedagodzy otrzymali  medale i odznaczenia.
Medal Komisji Edukacji Narodowej –pani Jolanta Chmielecka, panowie Krzysztof Cieślak i Bogumił Zielonka. Srebrnym Medalem za długoletnią służbę odznaczone zostały panie-Agnieszka Zielonka i Hanna Matusiak. Brązowy Medal za długoletnią służbę otrzymali pan Dariusz Włodarczyk i panie –Marzena Cebulska i Jolanta Wawrzyniak.

Wyrazy uznania i gratulacje dla wszystkich wyróżnionych. Nauczycielom podczas obchodów Dnia Edukacji Narodowej w Starostwie Powiatowym w Łęczycy i podczas wojewódzkich obchodów towarzyszył dyrektor Ośrodka Andrzej Zielonka, dumny z całej  swojej kadry i wyróżnionych przedstawicieli.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.