Reklama

Dzikie wysypisko uprzątnięte, ale niesmak pozostał

Opublikowano:
Autor:

Dzikie wysypisko uprzątnięte, ale niesmak pozostał - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Aktualności Pracownicy Jednostki Budżetowej "Zieleń Miejska" posprzątali i oczyścili teren za nowym blokiem TBS, przy którym mieszkańcy utworzyli dzikie wysypisko śmieci. Pomimo faktów, iż od jakiegoś czasu nie było tam kontenera, który mógłby wskazywać na to, że można tam wyrzucać odpady oraz akcji informacyjnej przeprowadzonej przez Straż Miejską, sterta śmieci rosła z dnia na dzień.

- Problem wpływający znacząco na estetykę tego obszaru został rozwiązany i mamy nadzieję, że tak nieprzyjemna sytuacja się nie powtórzy. Pragniemy zaznaczyć, że śmieci powinny być wyrzucane do właściwych kontenerów znajdujących się w pergolach, do których mieszkańcy posiadają klucze - podaje Urząd Miejski w Łęczycy.
Podczas prac sprzątających pracownicy Zieleni znaleźli także różnego rodzaju dokumenty z danymi osobowymi wskazującymi na osoby, które dopuściły się zanieczyszczenia tego terenu. Straż Miejska pociągać będzie te osoby do odpowiedzialności.

- Musimy także zaznaczyć, że nie jest to pierwsza sytuacja z dzikim wysypiskiem śmieci w naszym mieście. Każde jego uprzątniecie to koszty dla Miasta Łęczyca związane m.in. z wynajęciem właściwych kontenerów, dlatego jeszcze raz apelujemy o poszanowanie wspólnej przestrzeni - podaje magistrat.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE