Reklama

Dziś Dzień Walki z Prokrastynacją

Opublikowano:
Autor:

Dziś Dzień Walki z Prokrastynacją - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Aktualności Według kalendarza świąt nietypowych właśnie dziś obchodzony jest Dzień Walki z Prokrastynacją, czyli zwlekaniem.Jest to tendencja, czasem patologiczna, do odwlekania podjęcia się danej czynności na później. Osoby nią dotknięte, czyli prokrastynatorzy, z czasem mogą odczuwać ogromne trudności związane z różnymi dziedzinami życia właśnie ze względu na odkładanie swoich zadań na inny termin, co w ostateczności doprowadza nie tylko do izolacji, lecz również dużych problemów związanych z życiem w społeczeństwie.

Dziś świętują więc ci, którzy różnymi sposobami podejmują walkę z tym zjawiskiem. Prokrastynację można leczyć farmakologicznie (choć nie przynosi ona większych efektów) lub terapeutycznie.

Jednak najlepszym sposobem walki jest samoleczenie, czyli zmuszanie się do pracy, które stopniowo zwiększane może całkowicie wyleczyć tę dolegliwość.

My od zawsze podejrzewaliśmy, że z nami jest coś nie tak. Wychodzi na to, że to nie wina lenistwa, lecz właśnie prokrastynacji (da się to odpisać od podatku?).

Więc, lenie i leniuszki, życzymy Wam nigdy nie gasnącej motywacji  i… resztę życzeń dopiszemy później.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE