Dziś mecz Polska-Portugalia. Jak typują radni?

Autor:

Dziś mecz Polska-Portugalia. Jak typują radni? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Aktualności O tym, że tegorocznym Euro żyją wszyscy kibice piłki kopanej, a nawet sceptycy tego szlachetnego sportu, nie trzeba nikogo przekonywać. Wystarczy spojrzeć na flagi rozwieszone na balkonach, bądź przyczepione do samochodów.Już dziś o gdzinie 21 wszyscy kibice reprezentacji Polski ponownie zamrą na 90 minut, a może i dłużej w przypadku ewentualnej dogrywki lub rzutów karnych i będą ściskali kciuki za biało-czerwonych, którzy podejmą się wyzwania napisania pięknej historii.Spytaliśmy radnych miejskich o ich typy. Wiemy jedno – nastawienie jest pozytywne.Jak typują radni?

Paweł Kulesza – 2:1 dla nas. Musimy wygrywać i musimy zacząć strzelać więcej niż jedną bramkę. Lewandowski z Milikiem w końcu się uruchomią i będą strzelali bramki w tym meczu. Każdy po jednej akurat.

Andrzej Domagała – Naszą tradycją jest solidne 1:0, gramy twardo i konsekwentnie w obronie, więc myślę, że taki będzie wynik. Nie zawiedzie Jakub Błaszczykowski, a że tradycja to tradycja, to właśnie Błaszczykowski strzeli bramkę.

Marek Jóźwiak – Ja typuję bramkowy remis 1:1 w regulaminowym czasie gry, ale ponownie okażemy się lepsi w rzutach karnych i pokonamy Portugalczyków.

Krzysztof Razik – Nastawienie jest pozytywnie i moim typem jest 2:0 dla Polski. Robert Lewandowski w końcu dostanie powera i się odblokuje. A jak już to zrobi, to po całości i strzeli dwie bramki. I żadna dogrywka ani rzuty karne nie będą potrzebne.

Tomasz Czajkowski – Uważam, że w regulaminowym czasie gry będzie 0:0 i mecz rozstrzygną karne, tak jak w 1/8 finału ze Szwajcarami. Chociaż nie, stawiam na 1:1 i wtedy będą karne. Dla Portugalczyków strzeli Ronaldo, a u nas Kuba Błaszczykowski po raz kolejny nie zawiedzie.

Wiara w odblokowanie się Roberta Lewandowskiego, w ciągłość formy Jakuba Błaszczykowskiego i przede wszystkim w żelazną defensywę dowodzoną przez duet Glik-Pazdan.

A jakie są Wasze typy? Podzielcie się nimi w komentarzach.