Reklama

Dziś Święto Kobiet! Mężczyzno, wiesz co kupić?

Opublikowano:
Autor:

Dziś Święto Kobiet! Mężczyzno, wiesz co kupić? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Aktualności Właśnie dziś wszystkie przedstawicielki płci pięknej obchodzą swoje święto, natomiast przedstawiciele płci brzydkiej chcąc nie chcąc, muszą zejść na drugi plan.Zakładamy, że w większości przypadków taki układ panuje przez 365 dni w roku, jednak, aby faceci nie dali plamy, to oprócz przypominajki postanowiliśmy przygotować również mini poradnik, w którym radzimy (bądź nie) mężczyznom co mogą kupić swoim paniom, aby w ten dzień nie stracić głowy (i nie tylko).Może najpierw trochę przynudzimy i napiszemy, że Dzień Kobiet został ustanowiony w 1910 roku, choć już w starożytnym Rzymie obchodzono Matronalia, czyli święto związane z macierzyństwem i płodnością, a które obchodzone było w pierwszym tygodniu marca. Tego dnia mężowie obdarowywali swoje żony różnymi podarkami.No dobra, tradycja tradycją, ale co by tu kupić?Rajstopy – Jeśli jesteś ukrytym fanem Wiesława Gomułki, w szafie trzymasz stare wydania Trybuny Ludu i nostalgicznie zerkasz na Fiata 126p hasającego łęczyckimi ulicami, to uznajmy to za dobre rozwiązanie. Koszt stosunkowo niewielki, odbębnisz smutny obowiązek podarku, a przy okazji oddasz hołd tradycji i lepszym czasom.

Kwiaty – Zapomniałeś. Na pewno zapomniałeś, że 8 marca wypada akurat 8 marca. Rano byłeś zaspany lub nie miałeś czasu i w robocie ktoś Ci o tym przypomniał. Bądź, jeśli z różnych powodów siedzisz w domu, usłyszałeś o tym w radiu lub telewizji (albo przeczytałeś o tym u nas). Udajesz więc, że musisz pilnie kupić musztardę, po czym gnasz do kwiaciarni kupić kwiata. W kwiaciarni trochę jednak poczekasz, bo okazuje się, że nie tylko Ty zapomniałeś.

Słodycze – Też zapomniałeś. Ale jesteś oryginalny. Kwiaty kupują wszyscy, Ty kupisz słodycze. Kwiaty są jednak bezpieczniejsze, bo unikniesz oskarżeń ze strony płci pięknej, że chcesz ją utłuc i oddać do ubojni porzucić.

Nie kupuj słodyczy – Uważaj! To też podpucha! Jeśli nie kupisz słodyczy, istnieje ogromne prawdopodobieństwo, że zostaniesz oskarżony o to, że… celowo ich nie kupiłeś! Dlaczego? Ano, dlatego, że uważasz, że jubilatka jest gruba. Optymalnie: kup i kwiaty i słodycze.

Nic nie kupuj – Nie masz dzieci, ze swoją połówką jesteś związany jedynie statusem na facebooku, a i tak uważasz, że ten związek Cię wyniszcza. A bo wiecznie czegoś chce i marudzi nad uchem. Chciałbyś zerwać, ale nie wiesz do końca jak to się robi. I to jest ten moment! Nic nie kupujesz. Gdy ona zacznie się zachowywać w sposób jednoznacznie wskazujący na to, że oczekuje prezentu, zrób jej awanturę. Wypomnij jej, że 3 lata temu na Dzień Chłopaka nic nie dostałeś, pomimo faktu, że masz już prawie 30 lat i Dnia Chłopaka nie obchodzisz od momentu ukończenia liceum. Nie szkodzi. Wygarnij jej to. Będzie w takim szoku, że zapomni o prezencie.

Przygotuj romantyczną kolację – Znudziło Ci się żarcie z mikrofali i pulpeciki ze słoika. Więc, Ty chciałbyś zjeść coś porządnego, a przy okazji zabłysnąć? Przygotuj romantyczną kolację! Będzie to idealny prezent dla Was obojga! Aby kolacja miała jeszcze lepszy wydźwięk, przygotuj coś specjalnego, coś niecodziennego. Mogą to być kluski z makiem lub kiszone śledzie. Jeżeli jednak nie potrafisz gotować, zawsze możesz poratować się cateringiem. Pamiętaj jednak o tym, aby przełożyć jedzenie z opakowań na talerz. Niech będzie, że te pyzy w sosie gruszkowym zrobiłeś Ty.

Posprzątaj – Z cyklu: mała rzecz a cieszy. Świętujecie między innymi Dzień Równości Kobiet, więc w końcu wyniesiesz te śmieci, pozmywasz naczynia i odkurzysz. Odkurzysz wszędzie, a nie tylko w widocznych miejscach. I w końcu dasz te stare skarpetki do prania. Wiemy, wiemy, wartość sentymentalna, bo komunijne, ale wietrzenie nie wiąże się z praniem. O! A najlepiej jak sam zrobisz pranie. Troszkę poświęcenia z Twojej strony, a może to być udany dzień dla Was.

Żeby nie było, że w Święto Kobiet skupiamy się wyłącznie na facetach, dlatego obiecujemy, że poniższy akapit poświęcimy Wam, drogie Panie.

A więc, z okazji Waszego święta życzymy Wam samomyjących się naczyń, małej odległości między pokojem a kuchnią i bezoczkowych rajstop przede wszystkim zdrowia, bo doskonale wiemy, że obcowanie z nami może spowodować jego spory uszczerbek, utrzymania tej anielskiej cierpliwości, jaką się wykazujecie i ogromu satysfakcji z wykonywanej pracy i życia prywatnego.

Niech Wam się wiedzie drogie Panie! Bo co byśmy bez Was zrobili?

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE