Reklama

Dziś Sylwester!

Opublikowano:
Autor:

Dziś Sylwester! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Aktualności Jedni cieszą się, że już się kończy, inni natomiast z żalem patrzą na ostatnią kartkę kalendarza. Właśnie dziś żegnamy rok 2015 i żywimy szczerą nadzieję, że dla wszystkich okazał się on równie udany.Jednak, jak wszyscy wiemy, na taką okazję zwykłe pożegnania i przywitania w stylu „dzień dobry”, „do widzenia” nie wystarczają. Trzeba to jeszcze zrobić w odpowiednim stylu. Dlatego też Urząd Miasta przygotował się na tę okazję.Tak więc, jeżeli nie macie planów Sylwestrowych i planujecie ostatni dzień w roku spędzić w domu, zapraszamy wszystkich na łęczycki Zamek na godzinę 18, gdzie zostanie uruchomione lodowisko, które uatrakcyjniać będzie życie codzienne mieszkańców przez całą zimę.

A od godziny 22 przy Ratuszu Miejskim w Łęczycy rozpocznie się wspólna zabawa Sylwestrowa, na którą gorąco zaprasza burmistrz Krzysztof Lipiński i starosta Wojciech Zdziarski. Jeśli chcecie wspólnie przeżyć niezapomnianą noc, przy blasku gwiazd i fajerwerków, koniecznie się wybierzcie.

My skorzystamy z okazji i jako redakcja portalu mojaleczyca.pl chcemy złożyć najserdeczniejsze życzenia wszelkiej pomyślności, końskiego zdrowia i spełnienia wszystkich planów i marzeń w nadchodzącym roku 2016. Niech przyszły rok będzie jeszcze lepszy niż mijający, a zabawa Sylwestrowa huczna i niezapomniana. Wszystkiego najlepszego!

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE