Reklama

Filmowcy z Miłoszówki wyróżnieni w ogólnopolskim konkursie filmowym

Opublikowano:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Aktualności Niekonwencjonalny pomysł, zainteresowanie ekonomią i miłość do kamery… To przepis na sukces pasjonatów sztuki filmowej z Gimnazjum im. Czesława Miłosza, którzy 9 grudnia w siedzibie UKNF w Warszawie otrzymali gratulacje za wyróżnienie w II edycji ogólnopolskiego konkursu na najlepszy film z zakresu rynku finansowego. Warto dodać, że była to jedyna nagroda przyznana przez juryZespół w składzie: Dominik Grzelewski, Katarzyna Oleska, Lidia Majda (IIID), Zuzanna Kubiak (IIIB), Małgorzata Majda (IB) pod opieką p. Marcina Tobera nakręcił film pt. ,,Nibyladnia i sekret historii bankowości elektronicznej w Polsce”, który oczarował organizatorów. Topolscy filmowcy otrzymali upominki i pamiątkowe dyplomy, które dołączą do ich sporej kolekcji.

Po uroczystym wręczeniu nagród eksperci z Urzędu Komisji Nadzoru Finansowego przeprowadzili warsztaty dotyczące funkcjonowania poszczególnych instrumentów finansowych. Na zakończenie gimnazjaliści z Miłoszówki mieli okazję wziąć udział w grze "Pościg białych kołnierzyków" i spróbować wytropić nieuczciwego inwestora na giełdzie. Oczywiście, śledztwo zostało zakończone sukcesem!

Organizatorem konkursu był UKNF i Fundacja CEO. Mimo kolejnego sukcesu, topolscy pasjonaci kamery zapowiadają, że nie spoczną na laurach i  już ponownie szykują się na plan filmowy.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE