Reklama

Reklama

Frajda dla najmłodszych, pomoc dla przyrody. Nowy gang maskotek już od jutra w Biedronce!

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: archiwum/Biedronka

Frajda dla najmłodszych, pomoc dla przyrody. Nowy gang maskotek już od jutra w Biedronce! - Zdjęcie główne

Biedronka rozpoczyna nową akcję Gang Swojaków | foto archiwum/Biedronka

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Aktualności Biedronka rozpoczyna nową akcję edukacyjno-lojalnościową. Na pewno dobrze pamiętacie kultowe już Świeżaki czy Słodziaki – teraz przyszedł czas na Gang Swojaków. Pojawią się w sklepach sieci już jutro, 26 sierpnia. Ich obecność na półkach oznacza nie tylko przygodę dla klientów, ale i realną pomoc dla żyjących w Polsce zwierząt, dzięki współpracy sieci Biedronka z Polskim Towarzystwem Ochrony Przyrody „Salamandra”.

Reklama

Nie tylko maskotki

Wszystkie Swojaki należą do jednego Gangu, ale są bardzo różne. Sześć z nich ma magiczne zdolności i swojskie imiona. To: Bocian Bolek, Żółw Zenek, Sikorka Sonia, Raczek Romek, Meduza Milena i Wiewiórka Wiola. Te Swojaki są nieco bardziej „maskotkowe”.

Druga połowa Gangu jest za to bardziej realistyczna. Reprezentuje żyjące w Polsce gatunki zwierząt zagrożonych wyginięciem, a konkretnie: żubra, sóweczkę, wilka, morświna, jeża i rysia. Ich dobór też nie jest przypadkowy. To właśnie tym gatunkom pomoże sieć Biedronka we współpracy z Polskim Towarzystwem Ochrony Przyrody „Salamandra”, jedną z największych tego typu organizacji w Polsce, aktywnie pomagającą zwierzętom od niemal 30 lat.

- Nasza nowa akcja ma za zadanie dostarczać radości i pomóc młodym odbiorcom w poznawaniu polskiej przyrody, ale to nie wszystko. Gang Swojaków sprawi, że klienci naszej sieci będą mogli w wymierny sposób pomóc żyjącym w Polsce gatunkom zagrożonym. Jednocześnie, przyznając w ramach tej akcji dodatkowe punkty klientom nabywającym polskie produkty, ze szczególnym wskazaniem na polskie warzywa i owoce, wspólnie wydatnie wesprzemy polską gospodarkę i rolnictwo – mówi Maciej Łukowski, członek zarządu i dyrektor działu zakupów sieci Jeronimo Martins Polska

Cały Gang do kolekcji 

Zasady akcji są proste: żeby zdobyć Bociana Bolka, Żółwia Zenka, Sikorkę Sonię, Raczka Romka, Meduzę Milenę albo Wiewiórkę Wiolę trzeba zdobyć 80 naklejek. Natomiast żubr, ryś, sóweczka, wilk, morświn i jeż są do odebrania za 60 naklejek. Naklejkę można zaś zdobyć robiąc zakupy od czwartku za minimum 50 zł.

Dodatkową naklejkę za każde wydane 50 zł otrzymają klienci za zakupy:

  • z wykorzystaniem karty Moja Biedronka;
  • produktów tworzących wartość dla polskiej gospodarki w ramach akcji „Kupuj co polskie”;
  • produktów specjalnych, dodatkowo oznaczonych na sklepowych półkach
  • po raz kolejny dodatkową naklejkę będzie można też otrzymać za zakup warzyw i owoców, ale – tu nowość – wyłącznie tych, które są uprawiane w Polsce.
 

Coś dla miłośników czytania

Punkty będzie można zbierać do 20 listopada 2021 r. we wszystkich sklepach sieci Biedronka w całej Polsce. Odbiór maskotek będzie natomiast możliwy do 1 grudnia tego roku lub do wyczerpania zapasów.

Jak zawsze, jest też coś dla tych, którzy kochają czytać – książka Renaty Piątkowskiej „Gang Swojaków. O tym, że pomoc ma moc”. Można ją zdobyć już po uzbieraniu 20 naklejek. W miarę rozwoju akcji, na miłośników czytania będą też czekały kolejne książki o Gangu Swojaków. 

Na wszystkich, którzy wybiorą się na zakupy w najbliższą niedzielę handlową, 29 sierpnia, czeka specjalna oferta. Dzięki niej zdobycie pierwszego Swojaka będzie dużo łatwiejsze.

Artykuł pochodzi z portalu kutno.net.pl. Kliknij tutaj, aby tam przejść.
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE