Reklama

Gimnazjaliści "ROSSwijają wakacje Rossmana"

Opublikowano:
Autor:

Gimnazjaliści "ROSSwijają wakacje Rossmana" - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Aktualności Dwudziestu uczniów Gimnazjum im. Jana Pawła II w Łęczycy znalazło się w gronie laureatów ogólnopolskiego konkursu „ROSSwijające wakacje Rossmanna”. W trwających 3 miesiące zmaganiach wzięło udział niemal 350 gimnazjów z całej Polski. Na końcowy werdykt Kapituły Konkursowej złożyły się głosy oddane na prace przez internautów oraz ocena dokonana przez konkursowe jury złożone z pracowników działów promocji, marketingu i komunikacji firmy Rossmann. Kryteria, którymi kierowali się przy przyznawaniu punktacji obejmowały przede wszystkim zaangażowanie w realizację zadań i stopień ich trudności realizacyjnej, kreatywność oraz ich estetykę.Nakręcenie i zmontowanie filmu oraz nauka układu tanecznego (wszystko w rekordowym czasie 2,5 dni), zaprojektowanie i stworzenie 7 produktów do „dream-sklepiku” wraz z oprawą fotograficzną i reklamową, rozwiązanie quizu to nie całość zadań, z którymi nasi uczniowie poradzili sobie na najwyższym poziomie. Co więcej, w tym samym czasie duża część grupy konkursowej zaangażowana była w organizację Dni Otwartych, pracę wolontariatu, przygotowania do egzaminu oraz intensywne treningi sportowe.

Tym większa jest satysfakcja młodzieży z wygranej o wartości 60.000 zł, którą stanowi 10-dniowy pobyt w hotelu Hilton w Warszawie wraz z przygotowanym przez organizatora bogatym programem atrakcji i warsztatów.

Warto podkreślić, że inicjatorką udziału w konkursie, twórcą nazwy i składu grupy była Agata Mokrogulska z klasy I b, a wszyscy członkowie nagrodzonej grupy to: z klasy III c: Natalia Lutwicka, Oliwia Szumińska, Krystian Kaźmierczak, z klasy I b: Agata Mokrogulska, Aleksandra Gomulak, Barbara Pietruszewska, Bartłomiej Pacałowski, Bartosz Najman, Dominik Góra, Eryk Walisiak, Gabriela Przybysz, Jakub Dudek, Jakub Godlewski, Krystian Cedrowski, Krzysztof Kapłon, Małgorzata Banasiak, Martyna Góra, z klasy I c: Gabriela Kaczmarek, Martyna Kowalska, Patryk Sobczak.

Opiekunem grupy jest p. Agnieszka Andryskowska i tak jak założyła od początku, swoją wygraną w gotówce przeznaczy na słodką niespodziankę dla wszystkich uczniów naszej szkoły.

Super Misiaczki serdecznie dziękują p. Łukaszowi Cybulskiemu za publikację konkursowego filmu, p. Beacie Kamińskiej – za wypożyczenie strojów, p. Małgorzacie Andrysiak – za udostępnienie sali tanecznej, a wszystkim, którzy im kibicowali – za oddanie głosów na dwa konkursowe zadania.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE