Reklama

Gokarty i inne atrakcje podczas 25. Finału WOŚP w Łęczycy. Trójka również dołącza do zabawy!

Opublikowano:
Autor:

Gokarty i inne atrakcje podczas 25. Finału WOŚP w Łęczycy. Trójka również dołącza do zabawy! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Aktualności Już w tę niedzielę 25. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Łęczyckie sztaby przypominają o ogromie atrakcji przygotowanych dla chętnych. Dzięki uprzejmości Starosty Powiatu Łęczyckiego w godzinach 12.00-15.00 będzie możliwość darmowego zwiedzania zabytkowego więzienia w Łęczycy. Grupa pierwsza pod opieką pana Janusza Jankowskiego - kierownika wydziału promocji Starostwa Powiatowego w Łęczycy wejdzie do więzienia równo o 12.00. Drzwi więzienia zostaną zamknięte, dzięki czemu każdy ze zwiedzających będzie mógł poczuć się niczym osadzony w łęczyckiej placówce. Ponowne otwarcie drzwi nastąpi o godzinie 13.00, a następnie o 14.00. Przewodnikiem muzeum będzie również pan Henryk Pieczewski.

Kolejną atrakcją będą gokarty rowerowe, których sponsorem jest Bank Spółdzielczy w Poddębicach. Chętni będą mogli z nich skorzystać w godzinach 13:00 – 18:00 na placu Tadeusza Kościuszki, który będzie jednocześnie torem zmagań. 

Szkoła Podstawowa nr 3 również włącza się do XXV Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Już Dzięki zaangażowaniu wielu osób odbędzie się akademia z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka przygotowana przez Panią Alinę Miazek i Ewelina Andrzejczak, dla wszystkich seniorów naszego miasta i okolic. Pani Jolanta Czekalska, Katarzyna Zaleska  i Jolanta Podsiadłowicz poprowadzą Jasełka w wykonaniu klas VB i VD. 

Koordynatorzy akcji na terenie Szkoły Podstawowej nr 3 pani Katarzyna Ratajczyk- Rusek  i Ewelina Andrzejczak przygotowały wiele ciekawych atrakcji między innymi TRAMPOLINY, SALON MASAŻU, FRYZJER, KOSMETYCZKA, DIETETYK, LICYTACJA PRAC DZIECI, PROFILAKTYKA RAKA PIERSI, LEKARZ DIABETOLOG, POMIAR CUKRU, POMIAR CIŚNIENIA TĘTNICZEGO KRWI, GRY I ZABAWY NA TEMAT PROMOCJI ZDROWIA, KAWIARENKA Z HERBATĄ I ZE SMACZNYMI CIASTAMI PRZYGOTOWANYMI PRZEZ RODZICÓW, NAPOJE I OWOCE, BIGOS, GROCHÓWKA.

Panowie Arkadiusz Kozajda i Michał Stokwiszewski  poprowadzą Turniej Piłki Halowej.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE