Reklama

Inauguracja sezonu halowego 2017

Opublikowano:
Autor:

Inauguracja sezonu halowego 2017 - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Aktualności Zawodnicy MKLA Łęczyca zdominowali pierwszy w sezonie 2017 r. Kontrolny Mityng w Aleksandrowie Łódzkim. We wszystkich odbywających się na zawodach konkurencjach plasowali się w ścisłej czołówce, poprawiając przy okazji swoje rekordy życiowe. W biegu na 40 m przez płotki chłopców zwyciężył Adam Jaśkiewicz przed Maciejem Kamińskim. W tej samej konkurencji wśród dziewcząt najlepsza była Martyna Tomes, na drugim miejscu uplasowała się Martyna Rydczak.Pierwsze miejsce w biegu na 40 m dziewcząt zajęła Maja Wiśniewska. W biegu chłopców drugi był Adam Jaśkiewicz. Na drugim miejscu ukończyła bieg na 600 m (1.53.14 min) Julia Nejman. Na 1000 m drugi był Bartosz Subocz (3.03.61 min) trzeci Mateusz Grabski (3.03.92 min).

Tradycyjnie doskonale wypadli zawodnicy Łęczycy w skoku wzwyż chłopców. Pierwsze miejsce zajął Jakub Staniszewski (185 cm), drugi był Paweł Rybarczyk (175 cm), trzeci Dominik Nowakowski (170 cm), czwarty Krystian Nowakowski (170 cm), piąty Krystian Kaźmierczak (155 cm).

W konkurencji dziewcząt trzecie miejsce zajęła Natalia Janiszewska (140 cm). W skoku w dal wygrała Martyna Tomes (4.98 m). 

W konkursie chłopców na trzecim miejscu uplasował się Dominik Nowakowski (5.34 m), czwarty był Adrian Walczak (5,29 m), piąty Krystian Nowakowski (5.27 m). 

Bardzo dobrze zaprezentowały się dziewczęta w pchnięciu kulą. Pierwsze miejsce zajęła Oliwia Podlińska (11.43 m), trzecie miejsce zajęła Gabriela Flejszman (9.31 m), na piątym miejscu uplasowała się Julia Kołdrzak (8.42). Na drugim miejscu rywalizację chłopców w tej samej konkurencji ukończył Adrian Walczak (11.85 m).

- To było bardzo dobre otwarcie sezonu halowego. Cieszy nas szczególnie wysoka forma młodzików, którzy już 14 stycznia w Hali RKS Łódź wystartują w Mistrzostwach Województwa Młodzików – tak występy młodzików skomentował Mirosław Andrysiak. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE