Reklama

„Indie, czyli świat” – spotkanie z Markiem Pindralem

Opublikowano:
Autor:

„Indie, czyli świat” – spotkanie z Markiem Pindralem - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Aktualności W najbliższy czwartek, 15 marca br., Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Łęczycy gościć będzie znanego już mieszkańcom Królewskiego Miasta podróżnika Marka Pindrala.

Indie kojarzą się przeciętnemu turyście z misternie zdobionymi pałacami Rajasthanu, Taj Mahal, gwarnymi bazarami. Marek Pindral, opowiadając słowem i fotografią o swoich wędrówkach po tym  przepastnym kraju, zabierze nas jednak do miejsc rzadziej odwiedzanych, choć równie fascynujących – do  Biblioteki Liści Palmowych, gdzie spisane są przeszłe i przyszłe losy ludzkości, na prywatne audiencje u wcielonego boga, do świątyni, gdzie czci się mieszkające w niej szczury i takiej, gdzie kamienne posągi splecione są w erotycznym uniesieniu, w Himalaje, gdzie mieszka krowa, długa na trzydzieści kilometrów – zajrzymy nawet do jej pyska, skąd przeniesiemy się na tamten świat…

Po spotkaniu, Marek Pindral będzie podpisywał egzemplarze swojej książki. Więcej informacji o autorze można znaleźć na stronie internetowej: www.marekpindral.com lub na portalu społecznościowym: www.facebook.com/marekpindral.

Spotkanie zatytułowane „Indie, czyli świat” rozpocznie się o godzinie 17.00. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE