Reklama

Jakub Włodarczyk z ZSP nr 1 w Łęczycy pierwszy w Polsce

Opublikowano:
Autor:

Jakub Włodarczyk z ZSP nr 1 w Łęczycy pierwszy w Polsce - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Aktualności Jakub Włodarczyk reprezentujący Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Łęczycy i Centrum Kształcenia Praktycznego w Łęczycy który kształci się w zawodzie monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie zajął pierwsze miejsce w eliminacjach okręgowych XLIV Edycji Ogólnopolskiego Turnieju Budowlanego "Złota Kielnia" w Toruniu. Uczeń uzyskał najlepszy wynik w kwalifikacji B.5 – montaż systemów suchej zabudowy w ramach zawodu monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie wśród uczestników z całej Polski. Teraz pięciu najlepszych zawodników będzie rywalizowało w finale centralnym, który odbędzie się w dniach 10-13 marca 2015r. w Poznaniu, gdzie nasz wychowanek będzie reprezentował ZSP nr 1, CKP, a zarazem Powiat Łęczycki.

Bardzo dobry wynik osiągnęli pozostali uczniowie reprezentujący ZSP nr 1 i CKP: Krzysztof Sowiński i Sebastian Granosik zajęli 6 miejsce, Dominik Wojtera miejsce 12, Maksymilian Włodarczyk miejsce 24. dnia Tegoroczna edycja Turnieju będzie miała wyjątkową rangę, gdyż finał odbywał się będzie w Poznaniu podczas Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA 2015.

Patronat Honorowy objęli: Ministerstwo Edukacji Narodowej, Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju, Wojewoda Wielkopolski, Prezydent miasta Poznań, Wielkopolski Kurator Oświaty oraz Polska Izba Przemysłowo-Handlowa Budownictwa. Patronat merytoryczny sprawowała Wyższa Szkoła Techniczno-Przyrodnicza w Poznaniu. C

W zawodach Turnieju Budowlanego "Złota Kielnia" mogą brać udział uczniowie szkół ponadgimnazjalnych kształcących w zawodach budowlanych. Uczniowie stratują indywidualnie w poszczególnych eliminacjach: szkolnych, okręgowych oraz w finale centralnym. Laureaci i finaliści Ogólnopolskiego Turnieju Budowlanego "Złota Kielnia" są zwolnieni z etapu pisemnego egzaminu zawodowego.

Uczniów do turnieju przygotowuje dwóch nauczycieli: Kamil Cieśliński z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Łęczycy i Dariusz Tomczyński z Centrum Kształcenia Praktycznego w Łęczycy.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE