Reklama

"Jednoręki bandyta" zatrzymany

Opublikowano:
Autor:

"Jednoręki bandyta" zatrzymany  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Aktualności Policjanci z zespołu do walki z przestępczością gospodarczą i korupcją wraz z funkcjonariuszami służby celnej w dwóch salonach na terenie Łęczycy zabezpieczyli 7 automatów do gier wraz ze znajdującymi się w nich pieniędzmi. Co do urządzeń zachodzi podejrzenie ingerencji w oprogramowanie mające na celu nielegalne osiągnięcie korzyści majątkowej gracza. Przestępstwo to jest zagrożone karą grzywny  i pozbawienia wolności do 3 lat.

Policjanci łęczyckiej komendy realizując działania skierowane przeciwko przestępczości gospodarczej sprawdzili dwa salony gier losowych wobec, których istniało podejrzenie, że prowadzą działalność bez wymaganej przepisami prawa koncesji a same maszyny do gier są zaprogramowane na nielegalne osiąganie korzyści majątkowej.

Kryminalni wraz z funkcjonariuszami służby celnej zabezpieczyli łącznie 7 maszyn wraz z zasobami pieniężnymi. 23 września 2014 roku po uzyskaniu wiążącej opinii biegłych potwierdzającej przestępczą działalność, śledczy wszczęli postępowanie mające na celu wyjaśnienie wszystkich okoliczności nielegalnego procederu. Przestępstwo jest zagrożone karą grzywny i pozbawienia wolności do lat trzech.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE