Reklama

Jubileusz Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Polskiego Związku Tenisowego

Opublikowano:
Autor:

Jubileusz Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Polskiego Związku Tenisowego - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Aktualności W długi majowy weekend od 02 do 06 maja na kortach Miejskiego Centrum Tenisowego - MMKT – Łęczyca odbędzie się X Jubileuszowa Edycja Ogólnopolskiego Turnieju Klasyfikacyjnego Młodzików Super-Seria, w ramach letniego kalendarza Polskiego Związku Tenisowego z Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Łódzkiego oraz Burmistrza Miasta Łęczycy. W tym roku wiosenna pogoda nie rozpieszcza i właśnie to jest naszym największym zmartwieniem. Ale mamy wielką nadzieję, że z początkiem maja zrobi się ciepło i wspólnie, my organizatorzy oraz najlepsi młodzi tenisiści z całej Polski, będziemy mogli w dobrych warunkach przeprowadzić naszą 5 – dniową, cykliczną imprezę, którą X raz z rzędu rozgrywamy zawsze na początku maja. 2 maja we wtorek o godz. 12 jak zwykle w Królewskiej Łęczycy odbędzie się uroczyste otwarcie i serdeczne powitanie przybyłych zawodników oraz Rodziców, trenerów i opiekunów. Przez wszystkie dni toczyć się będą zacięte mecze, zarówno wśród dziewcząt jak i chłopców w grach pojedynczych oraz podwójnych. Nasza młodzież i przyszłość polskiego tenisa będzie walczyła o okazałe Trofea ufundowane przez Marszałka Województwa Łódzkiego Pana Witolda Stępnia oraz cenne nagrody w postaci sprzętu tenisowego Firmy Wilson, niezawodnego Patrona MMKT - Łęczyca.

W tej chwili na listach zgłoszeń mamy ponad 100 dziewcząt i chłopców – czołówkę polskiego tenisa do lat 14, praktycznie ze wszystkich liczących się ośrodków w Polsce. Zawodnicy oraz przybyli goście za swoją bazę będą mieli Hotel Chrobry wraz z restauracją Królewska w Topoli, gdzie od kilku lat dzięki współpracy mieszkają tenisiści odwiedzający Łęczycę. Sędzią naczelnym kilkudniowych zmagań będzie międzynarodowy arbiter Pan Janusz Sewastianow z Warszawy, wyznaczony prze Kolegium Sędziów PZT, oraz 2 sędziów pomocniczych
Mamy nadzieję, że tegoroczna X Jubileuszowa Edycja okaże się wspaniałym przedsięwzięciem, stojącym na wysokim poziomie organizacyjnym oraz sportowym. My ze swej strony dołożymy wszelkich starań, aby turniej był wyjątkowy i godny Honorowego Patrona Pana Marszałka Województwa Łódzkiego … tradycje zobowiązują. Jesteśmy pewni, że władze samorządowe Województwa wraz z władzami Królewskiej Łęczycy bardzo nam w tym pomogą i wspólnie będziemy mogli cieszyć się tenisowym świętem w X rocznicę imprezy.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE