Reklama

Reklama

Jubileusz Pożycia Małżeńskiego w Gminie Łęczyca [ZDJĘCIA]

Opublikowano: śr, 4 paź 2017 14:09
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Aktualności Złote oraz Diamentowe gody to niezwykłe wydarzenie, wyjątkowe święto, które obchodzi się po 50 i 60 latach wspólnego pożycia małżeńskiego. W dniu 30 września w Łęczyckim Ratuszu Miejskim odbyła się uroczystość wręczenia dziesięciu parom z terenu Gminy Łęczyca medali za Długoletnie Pożycie Małżeńskie przyznanych przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Pana Andrzeja Dudę.W uroczystości wzięły udział rodziny jubilatów, a także Pan Jacek Rogoziński - Wójt Gminy Łęczyca, Pan Włodzimierz Starzyński – Przewodniczący Rady Gminy w Łęczycy, Pani Anna Zarębska - Sekretarz Gminy Łęczyca, a całą uroczystość poprowadziła Pani Agnieszka Kubies - Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Łęczycy.

Reklama

Po krótkich przemówieniach, a także złożeniu gratulacji i życzeń przez władze Gminy Łęczyca, Pan Wójt wraz z Panem Przewodniczącym oraz Panią Sekretarz w imieniu Prezydenta RP dokonali aktu wręczenia dostojnym jubilatom medali, legitymacji oraz listów gratulacyjnych. Otrzymali oni także okolicznościowe bukiety kwiatów. Po wręczeniu medali wzniesiono toast lampką szampana za zdrowie i pomyślność wyróżnionych par małżeńskich oraz odśpiewano tradycyjne „Sto lat”.

Te wspólne 50 i 60 lat to symbol wierności i miłości rodzinnej, to dowód wzajemnego zrozumienia i istoty związku małżeńskiego, to wzór i piękny przykład dla młodych pokoleń wstępujących w związek małżeński. Z okazji tak wspaniałego Jubileuszu pragniemy złożyć Państwu najserdeczniejsze gratulacje oraz życzenia zdrowia, spokoju, rodzinnego ciepła, miłości bliskich oraz wszelkiej pomyślności na dalsze lata Wspólnego Życia.

Jubileusz obchodzili następujący Jubilaci:

60 – lecie Pożycia małżeńskiego – Diamentowe gody:

Teresa i Aleksy Życzkowscy

50 – lecie Pożycia małżeńskiego – Złote gody:

Helena i Andrzej Gmerek

Marianna i Jan Kowalczyk

Elżbieta i Janusz Kubatko

Stanisława i Marian Malinowscy

Kazimiera i Eugeniusz Rosolak

Helena i Stanisław Rybińscy

Karolina i Tadeusz Wiśniewscy

Krystyna i Kazimierz Zarębscy

Jolanta i Henryk Wawrzyniak

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.