Reklama

Już jutro posiedzenie wszystkich komisji stałych

Opublikowano:
Autor:

Już jutro posiedzenie wszystkich komisji stałych - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Aktualności 7 kwietnia 2016 roku (czwartek) o godz. 16:00 odbędzie się posiedzenie wszystkich komisji stałych Rady Miejskiej w Łęczycy pod przewodnictwem Komisji Gospodarki i Mienia. Jednym z punktów posiedzenia jest zaprezentowanie, podsumowanie oraz dyskusja w sprawie działań magistratu dotyczących rewitalizacji przestrzeni miejskiej.Dodatkowo, obecni będą również członkowie zespołów projektowych i badawczych z firmy Nizio Design, odpowiedzialnych za przygotowanie koncepcji rewitalizacji Łęczycy.Urząd Miasta ma nadzieję, że obecność przedstawicieli Nizio pomoże poprzez merytoryczną dyskusję rozwiązać wszelkie problemy i wyjaśnić nieścisłości związane z przygotowaniem koncepcji.

Porządek posiedzenia:

1. Informacja dotycząca przejęcia przez Miasto gruntów stanowiących własność PKP pod przedłużenie ulicy Belwederskiej w kierunku ulicy Górniczej.

2. Zaprezentowanie i podsumowanie oraz dyskusja w sprawie zapoznania się z końcowymi pracami na temat planów Miasta Łęczyca w związku z podjętymi przez miasto działaniami mającymi na celu rewitalizację przestrzeni miejskiej zgodnie z duchem nowej ustawy o rewitalizacji.

3. Sprawy różne.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE