Reklama

Reklama

Już po wyborach… a oni nadal wiszą

Opublikowano: 1 grudnia 2015 12:30
Autor:

Już po wyborach… a oni nadal wiszą - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Aktualności Choć wybory parlamentarne już minęły i choć powołano już nowy rząd, w Łęczycy można odnieść wrażenie, że kampania wyborcza nadal trwa ze względu na wiszące w niektórych miejscach plakaty, choć zgodnie z Kodeksem Wyborczym plakaty wyborcze pełnomocnicy wyborczy obowiązani są usunąć w terminie 30 dni po dniu wyborów.W tym tygodniu rozpocznie się inwentaryzacja pozostałych w przestrzeni publicznej materiałów wyborczych. Akcję przeprowadzi Straż Miejska. 

Reklama

- Na koszt komitetów wyborczych usunięte zostaną te plakaty i reklamy wyborcze, których sposób umieszczenia może zagrażać życiu lub zdrowiu ludzi albo bezpieczeństwu mienia bądź bezpieczeństwu w ruchu drogowym – informuje Jakub Pietkiewicz, pełnomocnik burmistrza - W pozostałych przypadkach, po sporządzeniu dokumentacji fotograficznej, wystąpimy do komitetów wyborczych z żądaniem ich usunięcia. W przypadku braku należytej reakcji ze strony komitetów, kolejnym krokiem, który rozważymy będzie ich usunięcie tych materiałów na koszt pełnomocników wyborczych.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.