Reklama

Reklama

Burmistrz rozdawał kalendarze

Opublikowano: 9 grudnia 2020 14:04
Autor: mł, info: UM Łęczyca

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

aktualnosci W ubiegłą sobotę, na dzień przed Mikołajkami burmistrz Paweł Kulesza, w ramach przybliżenia atmosfery nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia, w godzinach południowych rozdawał na łęczyckiej starówce noworoczne kalendarze.

Reklama

W tym roku świąteczna atmosfera przyduszona jest przez pandemię, jednak mieszkańcy - oraz władze - robią co się da, by choć trochę pomóc poczuć bożonarodzeniowy klimat. Z takiego założenia wyszedł także burmistrz Paweł Kulesza, który postanowił rozdać kalendarze na nowy rok. Wszystkiemu towarzyszyła miła atmosfera oraz zainteresowanie mieszkańców, którzy mogli podziwiać także Paradę MotoMikołajów zorganizowaną przez Stowarzyszenie Motocykliści Łęczyca.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

* Klikając „Zaznacz wszystkie” automatycznie zaznaczasz wszystkie zgody.

** Zgoda wymagana.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.