Reklama

Kiedy zostanie naprawiona sygnalizacja świetlna w Topoli Królewskiej?

Opublikowano:
Autor:

Kiedy zostanie naprawiona sygnalizacja świetlna w Topoli Królewskiej? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Aktualności Sygnalizacja świetlna jest częstym sporem wśród kierowców. Jedni uważają, że jest ona potrzebna i zwiększa bezpieczeństwo, natomiast nie brakuje opinii, według których sygnalizacja jest częstym powodem korków i utrudnień w ruchu. Jednak, aby coś docenić, trzeba coś stracić i w myśl tej zasady możemy potraktować niedziałającą od ubiegłego tygodnia sygnalizację świetlną w Topoli Królewskiej w gminie Łęczyca. 

Informacja szybko się rozniosła wśród kierowców, którzy nawzajem się ostrzegają, jednak nie brakuje przypadków, gdy niektórzy uczestnicy ruchu wciąż jeżdżą na pamięć.

Kiedy w takim razie możemy spodziewać się naprawy sygnalizacji? Jak mówi wójt Jacek Rogoziński, sprawę zgłoszono Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, która jest właścicielem tej drogi.

- Sprawę możemy jedynie monitorować. Wszystko leży w gestii Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, my nie mamy większych możliwości – mówi wójt. 

Maciej Zalewski z łódzkiego oddziału GDDKiA w odpowiedzi mailowej na nasze zapytanie, napisał, że już jutro sygnalizacja powinna działać. 

- Jutro sygnalizacja powinna z powrotem zacząć pracować, o ile naszych planów nie pokrzyżuje pogoda - czytamy w mailu. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE