Reklama

Kino na ostatniej prostej!

Opublikowano:
Autor:

Kino na ostatniej prostej! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Aktualności Trwa remont kultowego Kina Górnik. Jak mówi inwestor i właściciel Krzysztof Łuczak, który do pracy ruszył ze swoją firmą OK-BUD, pierwszy seans może odbyć się już w tym roku.- Otwarcie planujemy na IV kwartał tego roku, czyli jeszcze tej jesieni. Pomocy praktycznie nie mamy, więc gdyby się nie udało, to planem awaryjnym jest I kwartał 2016 roku - mówi Krzysztof Łuczak.Koncepcje zmieniały się w trakcie adaptowania pomieszczeń i ostatecznie wiadomo, że dostępne dla widzów będą nie dwie a trzy sale - ze 180, 70 i 30 miejscami.

- Na pewno przynajmniej na jednej z nich będą odbywać się seanse w 3D. Stosujemy bardzo nowoczesne rozwiązania, topową akustykę, elektrykę i wentylację. Dla maksymalnego komfortu widzów przewidzieliśmy duże, wygodne fotele - dodaje właściciel. - Stare projektory trafiły z kolei do Muzeum Kinematografii w Łodzi.

W foyer powstanie także kawiarnia rodem z Włoch. Zachowany ma być jednak dawny duch łęczyckiego kina - neon, który stał się jego symbolem pozostanie niezmieniony. Ulegnie jedynie wzmocnieniu i modernizacji.

- To ma być 100% kina, czyli najświeższe premiery, wielkie hity i popcorn - kończy Krzysztof Łuczak.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE