Reklama

Kolejne akty wandalizmu w Łęczycy

Opublikowano:
Autor:

Kolejne akty wandalizmu w Łęczycy - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Aktualności Wakacje z reguły powinny kojarzyć się z relaksem i przyjemnymi informacjami. Niestety, o takie ostatnio trudno, bowiem kolejny akt wandalizmu miał miejsce w naszym mieście. Jak informuje Urząd Miejski, uszkodzone elementy na strefie aktywności znajdującej się na ulicy Ozorkowskie Przedmieście uzupełniają listę incydentów z zeszłego tygodnia.

Połamane drzewa, uszkodzone ogrodzenie czy pozrywane liny – naprawą już zajmują się pracownicy „Zieleni Miejskiej”.

To już trzeci incydent w ostatnim czasie, ponieważ wcześniej skradzione zostały stojaki służące funkcjonowaniu aplikacji turystycznej oraz zniszczona tablica z regulaminem pumptracku.

Burmistrz Paweł Kulesza w ostrych słowach reaguje na tak karygodne zachowanie.

– W jednym tygodniu doszło do trzech aktów wandalizmu. Tak naprawdę w wyniku każdego z tych czynów, cierpią mieszkańcy, w tym również najmłodsi, bo te atrakcje są także dla nich. Nie wiem, co kieruje wandalami, natomiast zapewniam, że podejmiemy wszelkie czynności, aby pociągnąć ich do odpowiedzialności – mówi burmistrz. – Każdy taki występek to koszt dla miasta. Zamiast nowej huśtawki, naprawiana jest stara. Jeżeli chcemy atrakcyjnego miasta, proszę mieszkańców o czujność i zgłaszanie podejrzanych zachowań odpowiednim służbom.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE