Reklama

Reklama

Kolejny turniejowy sukces Nadii Jasińskiej – I miejsce w deblu i III miejsce w singlu

Opublikowano: 23 listopada 2020 08:15
Autor: mł, źródło: MMKT Łęczyca | Zdjęcie: MMKT Łęczyca

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

aktualnosci W dniach 14-15 listopada Nadia Jasińska zagrała turniej klasyfikacyjny U – 12, PZT w hali tenisowej MOSiR w Pabianicach. Tym przyjemniej jest poinformować, że zmagania sportowe zakończyły się sukcesem, bowiem łęczycanka zajęła III miejsce w singlu oraz I miejsce w grze deblowej. To kolejny sukces uczennicy Szkoły Podstawowej nr 4, która w ubiegłym tygodniu nie miała sobie równych w ogólnopolskim Turnieju Kwalifikacyjnym U-12.

Reklama

Turnieje takie, jak ten w ubiegły weekend, rozgrywane są w formule grupowo-pucharowej dla 16. najwyżej sklasyfikowanych i zgłoszonych do zawodów chłopów i dziewczynek. W wylosowanych czterech, czteroosobowych grupach dzieci grają na zasadzie: „każdy z każdym”, a następnie najlepsza dwójka z każdej grupy awansuje do ćwierćfinałów. Po losowaniu tworzy się drabinka turniejowa wg. systemu pucharowego. Finaliści muszą rozegrać sześć dwusetowych meczy. Z kolei turniej deblowy rozgrywany jest od razy w formule pucharowej – do zwycięstwa potrzebna jest wygrana trzech meczy.

Nadia Jasińska w singlu dotarła do półfinału, gdzie musiała uznać wyższość koleżanki z Łodzi. Mimo wszystko, dotarcie do półfinału zagwarantowało jej III miejsce. W grze deblowej łęczycka tenisistka grała w parze z koleżanką z Kalisza. Para nie miała sobie równych w 3 szybkich meczach i tym samym zajęła I miejsce.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

* Klikając „Zaznacz wszystkie” automatycznie zaznaczasz wszystkie zgody.

** Zgoda wymagana.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.