Reklama

Komendant przejechał psa? Fala hejtu w internecie!

Opublikowano:
Autor:

Komendant przejechał psa? Fala hejtu w internecie! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Aktualności - Komendant straży miejskiej naszego pięknego miasta Łęczyca Pan Olczyk przejechał perfidnie psa na ulicy Zachodniej, bo nie chciało mu się czekać aż przejdzie przez drogę. Są na to świadkowie, gdzie tu sprawiedliwość? Zamiast dawać przykład to ten nic - wyczytać można na jednym z profili na portalu Facebook.Post wzbudził ogromne zainteresowanie, wytwarzając bardzo niezdrową atmosferę. Tylko jedna osoba starała się wziąć komendanta w obronę. Hejterzy nawet przez chwilę nie zastanowili się nad tym, co tak naprawdę się stało. O to zapytaliśmy samego zainteresowanego.

- Faktycznie, przejechałem psa, ale był to nieszczęśliwy wypadek. Jechałem dużym citroenem, nie wiedziałem nawet co się stało. Dopiero po całym zajściu żona do mnie zadzwoniła i mi to powiedziała - mówi Tomasz Olczyk. - To był pies sąsiadów, bardzo już wiekowy. Musiał wyjść zza samochodów. Gdy tylko dowiedziałem się o sprawie poszedłem do sąsiadki z przeprosinami. Życia zwierzęciu to nie zwróci, ale moje sumienie nie pozwalałoby zachować się inaczej - dodaje komendant, który udowodnił już swoje zaangażowanie w trosce o bezbronne psy. W styczniu bieżącego roku wyciągnął ze śmietnika trzy bezdusznie wyrzucone szczenięta. Dwa z nich udało się uratować. Wtedy nazywany bohaterem, dzisiaj odsądzany od czci i wiary.

- Przykro czyta się takie opinie ludzi, którzy nawet mnie nie znają. Bardzo przejąłem się przejechaniem tego psa, a później pojawiły się te komentarze. Nigdy nie zrobiłbym czegoś takiego celowo! - mówi Tomasz Olczyk.

Może przed napisaniem czegoś w internecie warto najpierw dwa razy to przemyśleć?

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE