Reklama

Komisja rewizyjna podjęła decyzję w sprawie skargi na burmistrza

Opublikowano:
Autor:

Komisja rewizyjna podjęła decyzję w sprawie skargi na burmistrza - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Aktualności Na wczorajszej sesji rady miasta Andrzej Domagała przewodniczący komisji rewizyjnej, poinformował radnych o decyzji komisji w sprawie skargi złożonej na burmistrza Krzysztofa Lipińskiego.Przypomnijmy, że chodzi o skargę, w której to skarżący zarzuca burmistrzowi Krzysztofowi Lipińskiemu , że ten działając niezgodnie z prawem, utwardził tereny służące jako miejsca postojowe. 

Skarżący w swoim piśmie wymienił również osoby Sylwii Doniak i Krzysztofa Urbańskiego, którzy, jego zdaniem, negatywnie rozpatrzyli prośbę skarżącego o obniżenie o kilka centymetrów krawężników znajdujących się przy bloku nr 25 na ulicy Zachodniej, nie powołując się przy tym na konkretne przepisy prawne.

Skargą zajęła się komisja rewizyjna.

- Komisja rewizyjna przeprowadziła wizję lokalną. Byliśmy tam i zmierzyliśmy powierzchnię tych utwardzonych miejsc i doszliśmy do wniosku, że nie były to utworzone nowe miejsca parkingowe, tylko utwardzenie terenu. Dlatego też komisja rewizyjna informuje o odrzuceniu skargi jako bezzasadnej – poinformował wczoraj Andrzej Domagała. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE