Reklama

Komisja zopiniowała skargę mieszkańca na burmistrza

Opublikowano:
Autor:

Komisja zopiniowała skargę mieszkańca na burmistrza - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Aktualności 21 maja mieszkaniec Łęczycy złożył skargę na burmistrza Krzysztofa Lipińskiego do wojewody łódzkiego w sprawie działalności burmistrza w zakresie braku nadzoru nad utrzymaniem czystości i porządku na nieruchomości znajdującej się na ulicy Zachodniej.W związku z tym, 3 lipca komisja rewizyjna powołała zespół kontrolny do przeprowadzenia kontroli doraźnej zleconej przez radę miejską w Łęczycy. Podczas wizji lokalnej, mieszkaniec podtrzymywał swoje argumenty w sprawie braku nadzoru. 

Wczoraj komisja rewizyjna, w oparciu o opinię zespołu kontrolnego, wydała opinię w sprawie skargi mieszkańca. Okazało się, że złożona skarga trafiła do… niewłaściwego adresata, ponieważ wspomniany teren nie należy do miasta, lecz do Skarbu Państwa, którego przedstawicielem na powiat łęczycki jest starostwo powiatowe. Stwierdzono to na podstawie wypisu z rejestru gruntów.

Komisja rewizyjna uznała również, że teren nie budzi większych zastrzeń. Natomiast, po zasięgnięciu opinii osób mieszkających w pobliżu, zopiniowano, że stan bezpieczeństwa systematycznie monitorowany jest przez straż miejską i policję.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE